Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Novada amatiermākslas kolektīvi uzsāk sezonu
27. oktobra vakarā Bārbeles tautas namā notika jestrs Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvu darbības sezonas atklāšanas pasākums «Rampas drudzis».

Koncertu cikls «Pateicības psalms» ir kora «Via Stella» veltījums Latvijas simtgadei. Pateicība Dievam, pateicība Latvijai, pateicība ģimenei, skolai, draugiem un ik vienam.

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām, no 10. līdz 19. novembrim tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" būs skatāma vērienīgākajai 20. gadsimta Latvijas tautas piemiņas vietai Likteņdārzam veltīta izstāde. Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja pasūtīt unikālu bruģakmeni ar savu, drauga vai tuvinieka vārdu, kas tiks iebruģēts Likteņdārza 18. novembra draugu alejā.

Iestājoties rudenim un tuvojoties laikam, kad tā vien gribēsies paslēpt rokas siltos cimdos, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un cimdu meistari aicina ikvienu iesaistīties akcijā „Cimdotā Latvija” un valsts 100. dzimšanas dienai sarūpēt sev pašiem un dāvināt citiem vienu no senākajām Latvijas cilvēku vizītkartēm – rakstainus cimdus, lai 18. novembrī varētu koši un silti svinēt Latvijas svētkus.

Lāčplēša dienai veltītie pasākumi Vecumnieku novadā iesāksies ar lāpu gājienu Vallē, kur pulksten15.00 notiks pulcēšanās pie Valles vidusskolas.

11. novembrī plkst. 18:00 aicinām ikvienu Vecumnieku pagasta iedzīvotāju vienoties kopīgā lāpu gājienā, kas sāksies pie Vecumnieku pagasta muzeja (Sarkanās skolas) un noslēgsies parkā aiz tautas nama. Līdzi ņemam lāpas, svecītes, kā arī strēlnieku dziesmu pūralādi, lai lāpu ceļs mums ir ne tikai izgaismots, bet arī muzikāli piepildīts.

Svētdien, 2018.gada 11.novembrī, plkst. 13.00 kinoteātra “Splendid Palace” lielajā zālē notiks dokumentālās filmas “100 gadi esības vējos” pirmizrāde. Filma iekļauta kā ārpuskonkursa pirmizrāde Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" programmā.

Teātris un ES ielūdz uz piedzīvojumu izrādi bērniem “Noslēpumu sala” 10. novembrī plkst. 13.00 Bārbeles tautas namā.

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un cimdu meistari aicina ikvienu iesaistīties akcijā „Cimdotā Latvija” un valsts 100. dzimšanas dienai sarūpēt sev pašiem un dāvināt citiem vienu no senākajām Latvijas cilvēku vizītkartēm – rakstainus cimdus, lai 18. novembrī varētu koši un silti svinēt Latvijas svētkus.

Latvijas valsts simtgades svētku sarīkojumi Vecumnieku novadā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933