Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Paldies 14. Liliju svētku organizatoriem un svētku dalībniekiem, ikviens varēja justies kā īstā dzimšanas dienas ballē. Paldies Vecumnieku tautas nama stiprajai komandai un pārējiem organizatoru palīgiem, kuri iesaistījās svētku tapšanā.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku tautas nama vadītāja amatu.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja amatu.

29. jūnijā Kurmenes brīvdabas estrādē krāšņi aizritēja “Pēterdienas svinības Kurmenē”. Bagātīgā dienas programma pulcēja teju 1000 tuvu un tālu ciemiņu.

22. jūnija pievakarē Vallē aktieru Amtmaņu muzejā “Zvanītāju Bukas” notika Jāņu ielīgošanas pasākums piedaloties Bārbeles Tautas nama folkloras kopai “Tīrums” (vadītājs R. Vimba) un Neretas novada Mazzalves pagasta amatierteātrim “TRADARE” (vadītāja S. Lisovska) ar Rutku tēva lugu “Sieviešu mīlas ieroči”.

Koncerti, festivāls “Madarās, baltajās madarās…” un dižkoncerts “Sens tik sens…”

Kad mums visapkārt ir labi un mīļi cilvēki, tad arī dzīve kļūst daudz labāka,  un mēs paši arī. Tā varam raksturot šī gada sezonas “dejisko” un optimistisko senioru dāmu deju kolektīva “Rudens Rozes” dejotāju darbu.

12. un 13. jūlijā Vecumnieku novadā tiks svinēti Liliju svētki. Šogad Vecumnieku novadam aprit 10 gadi, tāpēc Liliju svētku programma veidota dzimšanas dienas tematikā.

Jūnijs Vecumnieku novadā sākās ar lieliem - dziesmām un dejām piepildītiem svētkiem – 6. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētkiem.

6. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētki pulcēja ap 600 Vecumnieku novada amatiermākslas un interešu izglītības kolektīvu pulciņu dalībniekus, apzinot KAS mēs esam, KĀDI mēs esam, KO un CIK DAUDZ mēs spējam paveikt kopā.

Jauniešu simfoniskais orķestris “Draugi”  20 gadu jubilejas koncertu ciklu “Draugu acīm” enerģiski un jaudīgi aizsāka Latvijā ar koncertiem Vallē, Baldonē un Vecumniekos, lai pēc tam dotos ceļojumā uz Spāniju un ar savu koncertprogrammu iepriecinātu klausītājus Vilareal pilsētā un VIII Starptautiskā mūzikas festivāla “Costa Barcelona Music Festival 2019” norises vietā Kalejā.

Pasaule griežas un joņo,
Bet gribas apturēt mirkli.
Gribas, kā kaķēnam ierausties segā,
Un sajust, vai to, ko saka otrs cilvēks,
Tu dzirdi,-
Ar sirdi?...
/Iveta Pudāne/

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933