Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris “Via Stella” un Vecumnieku tautas nama sieviešu koris “Via Stella” aicina uz sakrālās mūzikas koncertiem "Pateicības psalms".

Stelpes pamatskolā 20. oktobrī svinēsim ražas svētkus.
Šis ir laiks starp Miķeļiem un Mārtiņiem, kad raža ir novākta un nu
varam pulcēties brīnišķīgā sarīkojumā ar skaistu mūziku un jautrām
izdarībām, lai gūtu prieku un labu atpūtu.

Vecumnieku tautas namā 18. oktobrī plkst. 17.00 tiks demonstrēta Dzintras Gekas un Gundegas Repšes veidotā dokumentālā filma “Kurts Fridrihsons”.

Vecumnieku tautas nama jauktais koris “Maldugunis” aicina pievienoties jaunus dalībniekus.

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces – pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai.

Vecumnieku tautas namā 9. oktobrī plkst. 18.00 tiks demonstrēta Kristīnes Briedes un Audrjus Stoņa dokumentālā filma “Laika Tilti”.

Franči var lepoties ar savu jauno vilni, Baltijas valstis ar savu Baltijas poētiskā dokumentālā kino vilni, ko padomju laikos kā pretstatu propagandas filmām attīstīja patiesi autori. “Laika tilti” apvieno maģiskos mirkļus no tā laika filmām ar kadriem, kuros redzami režisori šodien.

Baltu vienības diena kalendāros iezīmēta kopš 2000. gada. Skaistkalniešiem šī diena nozīmē kopā sanākšanu ar kaimiņiem lietuviešiem, stiprinot abu blakus esošo tautu vienotību.

Mūsdienu globalizācijas laikmetā daudzas lietas ir sajaukušās kopā. Bet varbūt tieši tāpēc arvien biežāk izskan jautājums par unikalitāti?

Tāpēc aicinām sanākt kopā domubiedrus, tradīciju zinātājus, folkloras kopu vadītājus un dalībniekus, skolotājus un ikvienu interesentu, lai dzirdētu interesantu informāciju par Zemgales unikalitāti tērpos, mūzikā un dejā.

Iniciatīvas “100 gadu 100 dienās” ietvaros 27. septembrī pulksten 18.00 aicinām audzēkņus un citus interesentus uz muzikāli izglītojošu pasākumu “LATVIJA. SĀKUMS.” Tās būs muzikālas sarunas, neformāli poētiska lekcija par kultūru jaunizveidotajā valstī.

Vecumnieku tautas nama jauktais koris “Maldugunis” aicina pievienoties jaunus dalībniekus! Uzņemšana notiks 23. septembrī plkst. 14.30 un 7. oktobrī plkst. 14.30.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933