Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Oktobra pirmajā sestdienā Vecumnieku centrā bija manāma rosība. Parkā, aiz Vecumnieku tautas nama, ieradās gan tirgoties gribētāji, gan pircēji, gan ģimenes ar bērniem, lai kopā atpūstos un svinētu Jumīša svētkus – rudens saulgriežus.

25.septembrī, nebaidoties no lietainajiem laikapstākļiem, pie Kurmenes Tautas nama pulcējās lieli un mazi sportiski noskaņoti kurmenieši, lai devīto gadu pēc kārtas piedalītos Kurmenes skrējienā.

Šogad 02.oktobrī Vecumnieku parkā tiks svinēti Jumīša svētki jeb Apjumība, kas ir rudens saulgrieži.
Šie svētki grasās būt raženi un krāšņi, jo būs iespēja piedalīties un izstaigāt rudens ražas gadatirgu Vecumnieku parkā, kurš sāksies jau no plkst. 8:00. Tirgus solās būt vērienīgs un katram apmeklētājam būs iespēja iegādāties sev tīkamo.

Laiks, kurā mēs dzīvojam TAGAD, ir neierasts un neprognozējams, jo ik dienas notiek negaidītas pārmaiņas, kas ietekmē mūsu lēmumus un dzīvi kopumā. Taču, ne velti ir teiciens, ka katrai bezizejai ir vismaz divas izejas un mums ir iespēja izvēlēties, kādu no tām, lai piepildītu savas ieceres.

Kurmenes sporta laukumā sestdien 21.augustā koši un dzīvespriecīgi izskanēja Bērnu sporta svētki.

Par stabilu tradīciju Kurmenē veidojas mālošanas plenēra dienas. Pirmo reizi tās notika pagājušā gadā, kad Kurmenes parkā tika uzbūvēts svēpētās keramikas ceplis un tajā tapa pirmie melnās keramikas darbi. Šogad plenērs norisinājās no 15.līdz 22.augustam.

Nu jau par tradīciju vairāku gadu garumā ir augusta otrajā sestdienā Bārbeles parkā svinēt ģimeņu aktivitāšu dienu. Saule jau no rīta mūs lutināja ar saviem siltajiem stariem un mudināja doties ārā pasportot, piedalīties pasākumā.

Gadskārtējais pasākums novadnieka Latvijas Nacionālā teātra aktiera un režisora Alfreda Amtmaņa Briedīša 136.dzimšanas dienas atcerei 5.augusta pēcpusdienā norisinājās Valles luterāņu baznīcā un mākslinieka dzimtas mājās „Zvanītāju Bukās”. Šis notikums Vallē ir īpašs ne tikai vietējiem iedzīvotājiem – tas vienuviet sasauc teātra mākslas cienītājus no tuviem un tāliem novadiem.

Silta vasaras vakara ieskauts un sirsnīgas atmosfēras piepildīts Bārbeles pagasta centrā aizritēja pasākums „5.Kapelu saiets”. Kā pastāstīja svētku organizatore Dace Klipa, šogad Kapelu saiets tika organizēts kā pagalmu svētki Bārbelē.

Kanepenes svētki Skaistkalnē ik gadu apvieno ģimenes, draugus un paziņas. Arī šovasar vairāku paaudžu skaistkalnieši un ciemata viesi baudīja kopā būšanu augusta pirmajā nedēļas nogalē.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933