Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

4. jūnijā ar stipru devīzi „Zem zelta ozola zariem” Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki.

Aicinām tirgotājus, ēdinātājus un svētku aktivitāšu nodrošinātājus pieteikt dalību Bauskas novada svētkos “Zem zelta ozola zariem” 4. jūnijā Bauskas Pilskalna parka estrādē.

4. jūnijā Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki. Pašvaldība aicina uzņēmumu un iestāžu kolektīvus, interešu apvienības un iedzīvotāju grupas piedalīties svētku gājienā.

Alberts Einšteins esot sacījis, ka pasakas palīdz bērnam izaugt par gudru cilvēku. Analizējot pats savu dzīvi un panākumus, viņš secinājis, ka vislielākā nozīme bijusi tieši spējai fantazēt. Tā esot pat svarīgāka par talantu domāt abstrakti un pozitīvi. Bet fantāzijas pasaulē ne vien bērnu, bet arī pieaugušo ieved pasakas.

Atbalsta sarīkojumā “Ukrainai ar mīlestību – katrai balsij vieta!”, kas notika 13. martā pie Vecumnieku tautas nama, pulcējās ļaudis, kas vēlējās sajust īpašo vienotības gaisotni un ar savu artavu piedalīties palīdzības gatavošanā tiem, kas, bēgot no kara, par patvēruma vietu izvēlējušies mūsu valsti un novadu.

Svētdien, 13. martā no plkst. 11.00 parkā pie Vecumnieku tautas nama notiks sarīkojums “Ukrainai ar mīlestību – katrai balsij vieta”. Aicinām ikvienu Bauskas novada skatuves mākslinieku – profesionāli, amatierkolektīvu vai individuālu izpildītāju – pieteikt programmai vienu priekšnesumu – dziesmu, deju, dzejas lasījumu, iedvesmas stāstu vai liecību.

Piesardzīgi, kā cenšoties atkal iedegties ar liesmu pēc divu gadu ilgas gruzdēšanas zem pelniem, sestdien Stelpes skolā notika daudzu gaidītā talantu parāde “Gribu, varu, daru”. Priekšnesumus un izstādes ne vien no Stelpes, bet arī no Vecumniekiem, Bārbeles, Brunavas, Īslīces un Valles bija šurp veduši gan ilggadīgi atbalstītāji, gan dalībnieki, kas piedalījās pirmo reizi.

Šogad jau astoto gadu pēc kārtas, februārī, ar dažādām interesantām izdarībām, aktivitātēm un budēļu klātbūtni tika aizvadīti Meteņi Vecumnieku apvienības teritorijā. Šogad šos svētkus kuplināja Meteņdienas viesi – dažādas folkloras kopas gan no vietējiem pagastiem, gan attālākām Latvijas vietām.

Līdz 12. februārim, Stelpes skolas zālē, apskatāma Ivetas Kūlas, Gailīšu pagasta fotostudijas “Perspektīva” dalībnieces, fotogrāfiju izstāde.

Nu jau otro gadu, tradicionālā Meteņdienas gājiena vietā, norisināsies virtuālais gājiens.

Pagājušajā gadā kopīgi veidojām “CIMDIŅU GĀJIENU” ar kura palīdzību veiksmīgi nokļuvām Meteņu kalnā pie Vecumnieku Jaunā ezera. Šogad cimdiņu vietā tās ir zeķītes, kuras mūs tik pat veiksmīgi aizvedīs līdz Meteņkalnam atklājot savu rakstaino burvību, jo kā tautā runā – nav nekā svarīgāka par siltām kājām.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933