Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Vakar, 20. janvārī, pie Vecumnieku pagasta novadpētniecības centra (Sarkanās skolas) pulcējās Vecumnieku pagasta iedzīvotāji dažādās paaudzēs, lai atminētos Barikāžu laika notikumus. 

Godinot 1991. gada Janvāra Barikāžu notikumus, šā gada 20. janvārī, Skaistkalnes vidusskolas skolēni, skolotāji un darbinieki pulcējās atceres pēcpusdienā.

Kopš novembra Vecumnieku tautas namā darbu uzsāka mākslinieciskās daļas vadītāja Inga Rakusova, bet no janvāra tautas nama vadītājas pienākumus pilda Jana Goževica, kas iepriekš namā darbojās kā administratore.

Zemgales Plānošanas reģionā sekmīgi pabeigta Valsts Kultūrkapitāla fonda un akciju sabiedrības Latvijas Valsts meži atbalstītās “Zemgales Kultūras programmas – 2019” ieviešana.

18. janvārī plkst. 12.00 Stelpes pamatskolas zālē notiks svētku sarīkojums Stelpes un Bārbeles senioriem. Ar prieku gaidām ciemos mūsu kaimiņus bārbeliešus.

22. februārī plkst. 14.00 Stelpes pamatskolā notiks talantu parāde "Gribu, varu, daru 2020" Sarīkojums ir kļuvis par iemīļotu tradīciju. Koncertā uzstājas cilvēki ar dziesmām, dzejas lasījumiem, dejām vai citiem priekšnesumiem.

Kad ziema iet uz beigām un palēnām tuvojas pavasaris, Vecumnieku novadā tiek svinēts tradicionālais kultūras pasākums - “Meteņi Vecumnieku novadā”. Šogad tas notiks jau sesto gadu pēc kārtas no 2020. gada 14. – 15. februārim.

26. janvārī plkst. 16.00 Bārbeles tautas namā viesosies Bauskas novada Vecsaules pagasta amatierteātris ‘’Vecsaule’’. Amatierteātris skatītājiem izrādīs Monikas Zīles lugu ‘’Čemergess’’ (režisore Gunta Siliņa).

31.decembrī Vecumnieku tautas namā jaukā kolektīvā un pozitīvā gaisotnē tika sagaidīts 2020.gads! 

Vakara gaitā tika rakstīti novēlējumi un jaungada ticējumi, kas noteikti piepildīsies!

“Re kā, nu tas notiek. Kādam cirks ir tikai izrāde, kādam īstā realitāte, bet atmiņā paliek. Tā jau ir tāda - no pārējās pasaules norobežota, noslēpumaina, cita pasaule. Vilinoša. Pārsteidzoša. Neikdienišķa. Te pat parasti notikumi ir tādas kā maģijas apvīti.”

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933