Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Silta vasaras vakara ieskauts un sirsnīgas atmosfēras piepildīts Bārbeles pagasta centrā aizritēja pasākums „5.Kapelu saiets”. Kā pastāstīja svētku organizatore Dace Klipa, šogad Kapelu saiets tika organizēts kā pagalmu svētki Bārbelē.

Kanepenes svētki Skaistkalnē ik gadu apvieno ģimenes, draugus un paziņas. Arī šovasar vairāku paaudžu skaistkalnieši un ciemata viesi baudīja kopā būšanu augusta pirmajā nedēļas nogalē.

Stelpiešiem ir jauka tradīcija jūlija vidū doties uz Vecumniekiem, lai ar savu pienesumu piedalītos kaimiņu pagasta Liliju svētkos. Esam ne vien dziedājuši un dejojuši, bet arī cepuši gardumus, gatavojuši rokdarbus.

Saulaini un koši izskanējuši kārtējie Liliju svētki Vecumniekos. Svētku organizatori bija parūpējušies, lai sev interesantas nodarbes un aktivitātes varētu rast ikviens svētku apmeklētājs.

Kā jau ierasts no plkst. 7:00 būs iespēja iepirkties Vecumnieku Liliju svētku tirgū Vecumnieku tirgus laukumā.

Savukārt Vecumnieku tautas namā tradicionāli būs skatāma lilijas ziedu izstāde, kurā aicinām piedalīties nesot lilijas ziedu uz Vecumnieku tautas namu 17. jūlijā no plkst. 10:00 – 12:00, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku pa tālr. 28667825

Lieldienas ir laiks, kad mēs sagaidām pavasari visā krāšņumā, tas ir laiks, kad ir uzplaukuši pavasara ziedi un briest pumpuri, saulīte mūs lutina, jo dienas paliek arvien garākas un košākas. Tieši tādēļ iesakām visiem iedzīvotājiem izbaudīt šo laiku un sagaidīt Lielo dienu, jeb Saules ekvinokciju un Lieldienas savas ģimenes lokā - vienas mājsaimniecības ietvaros.

Šī gada 31. oktobrī neierastā formātā tika apbalvoti iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Iedzīvotāji veido savu vidi 2020” uzvarētāji – grupa “Atpūtnieki un darbinieki”, kas, īstenojot projektu “Lai skaisti un vēl skaistāk Mēmelē”, uzlaboja un papildināja Ānes-Mēmeles parka atpūtas vietas infrastruktūru.

Ar Vecumnieku novada Apbalvojumu piešķiršanas komisijas 2020. gada 19. oktobra lēmumu un Vecumnieku novada Domes 2020. gada 28. oktobra lēmumu piešķirti Vecumnieku novada pašvaldības apbalvojumi.

Ar lustīgām dziesmām un dejām, dāsnu rudens ražas andeli, konkursu un labdarības akciju sestdien 10. oktobrī Vecumnieku tirgus laukumā izskanēja Jumīša svētki.

Šī gada 30. oktobrī plkst. 20.00 Vecumnieku novada tautas un saieta namos svinīgi tiks atklāta jaunā kultūras sezona. Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi, kā ierasts, dižosies ar saviem daudzveidīgajiem priekšnesumiem, atklājot jauno sezonu ar koncertu “Par spīti visam.. “

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933