Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Koncertu cikls “Septiņi stāsti mūsu novadam” turpinās

Jau otro sezonu Vecumnieku novada iedzīvotājiem ir iespēja baudīt ļoti īpašus novada kultūras iestāžu gatavotus koncertus, kas veltīti mūsu mājām, mūsu novada pagastiem.

Garajos ziemas vakaros koncertu cikls no jauna apceļos visu novadu iepriecinot ikvienu atnākušo.

Vecumnieku novadā aktīvi darbojas septiņas kultūras iestādes, kurās ik dienas mēģinājumus aizvada divdesmit deviņi amatiermākslas kolektīvi. Lai mēs labāk iepazītu mūsu novada cilvēku dažādos talantus un krāsainās personības un nostiprinātu iedzīvotāju piederības sajūtu novadam, Vecumnieku novada kultūras iestādes rīko izbraukuma koncertus “Septiņi stāsti mūsu novadam”.

Šajā sezonā mēs svinam Latvijas simtgadi, mēs svinam savu novadu, iepazīstot savus kaimiņus vienojoties kopīgā patriotisma un piederības sajūtā.

Katra kultūras iestāde – Vecumnieku, Misas, Bārbeles, Kurmenes un Skaistkalnes tautas namu, Valles saieta nama kā arī Stelpes pagasta amatiermākslas kolektīvi, ir sagatavojuši savu koncertu – stāstu par savu pagastu, kuru izrāda uz pārējām novada skatuvēm. Visi septiņi koncerti apceļo visas septiņas novada skatuves.

Aicinām ikvienu iedzīvotāju noskatīties visus atlikušos koncertus un uzkrāt savā pieredzē visus septiņus stāstus par mūsu skaisto Vecumnieku novadu. 

Tuvākie cikla “Septiņi stāsti mūsu novadam” koncerti:

  • 1. decembrī, plkst. 18.00 Vecumnieku tautas namā – Skaistkalnes stāsts “Zem Skaistkalnes debesīm”
  • 2. martā, plkst. 15.00 Misas tautas namā– Vecumnieku stāsts “…bez ceļa piekusuma”
  • 2. martā plkst. 18.00 Kurmenes tautas namā - Vecumnieku stāsts “…bez ceļa piekusuma”

Informācija par nākamajiem koncertiem būs pieejama Vecumnieku novada mājas lapā, kā arī tiks publicēta informatīvajā pašvaldības  izdevumā “Vecumnieku Novada Ziņas”.

 

Vita Vēvere
Vecumnieku tautas nama mākslinieciskā vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933