Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aicina uz Ziemassvētku noskaņu koncertstāstu Bārbelē

Lai katrā mājā un katrā sirdī Ziemassvētku laikā ienāk gaisma un siltums, lai reizē ar svētku prieku visur iemājo arī saticība, patiesa mīlestība citam pret citu, domu brīvība un apgaismība, jo: kurš staro gaismu citu cilvēku dzīvēs, pats nekad nepaliks tumsā.

23. decembrī plkst. 16.00 Bārbeles tautas namā viesosies Krustpils kultūras nama jauktais koris ‘’Noskaņa’’.

Kora dalībnieki stāsta, ka dziedāšana korī sniedz ne tikai prieku un garīgo baudījumu, bet stiprina arī sirdsdarbību, gribasspēku, imunitāti un humora izjūtu. Kad cilvēki dzied korī, viņi sinhronizējas ar citiem un harmoniski kļūst arī viņu sirds puksti. Tas savukārt ļaudis padara atvērtākus un laimīgākus. Aizrautīgi, dedzīgi, darbīgi un emocionāli ir jauktā kora ‘’Noskaņa’’ dalībnieki.

Krustpils kultūras nama jauktais koris “Noskaņa” Ziemassvētku gaidīšanas laikā uz Bārbeles tautas namu atvedīs noskaņām, labiem iespaidiem un pārsteigumiem bagātu koncertstāstu ‘’Gaiši, gaiši uguns dega’’.

Kora veidotajos Ziemassvētku koncertstāstos par tradīciju jau izveidojusies mielošanās ar piparkūkām, tēju un karsto “Ziemassvētku” dzērienu, kā arī kopā ar koncerta apmeklētājiem izdziedāt dažas no zināmākajām Ziemassvētku dziesmām.

Radīsim Ziemassvētku noskaņu kopā!

 

Dace Klipa,
Bārbeles tautas nama vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933