Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Sirsnīgi aizritējis Zvaigznes dienai veltītais koncerts Skaistkalnē

Vēsā 6. janvāra pēcpusdienā Skaistkalnes tautas namā notika Zvaigznes dienai veltīts koncerts “Dievs savas zvaigznes vārdā sauc”.

Jau pirms koncerta sākuma tautas nama zāle piepildījās ar cilvēkiem, bija dzirdamas čalas un smiekli, jo Skaistkalnes tautas nams ir vieta, kur satiekas gan draugi, gan radi, gan paziņas.

Koncertu atklāja Linda Valaškeviča izteiksmīgi deklamējot dzejoli.

IMG 5556

Pēc skaistajām dzejas rindām klausītāji varēja baudīt Kārļa Kazāka koncertu. No katras K. Kazāka izpildītās dziesmas ikviens klausītājs varēja sev ko paņemt, domu, vārdu vai skaņu- tas jau bija katra paša ziņā. Dziedājums bija mierīgs un skaists, tas ļāva klātesošajiem nedaudz pasapņot par aizgājušajiem svētkiem, par aizgājušo gadu.

“Šajos ziemassvētkos es aizdomājos par to, ka mēs viens otram mēdzam dāvināt dāvanas, mēdzam pateikt kādu labu vārdu… Manuprāt, Ziemassvētkus vajadzētu pārcelt uz februāra beigām, jo tieši tad jau ir vismazāk spēka un visvairāk pietrūkst otra cilvēka atbalsts, jo te jau ziemas vidū mēs tā labi ieskrējušies no vasaras,” saka K. Kazāks

IMG 5558

Dziesminieks Skaistkalnes tautas namā viesojās jau trešo reizi.

Pēc pāris K. Kazāka izpildītām dziesmām koncertu turpināja Skaistkalnes pūtēju orķestris, viena no orķestra izpildītajām dziesmām bija “Pie Dieviņa gari galdi”. Šis skanējums uzrunāja dziesminieku tik ļoti, ka viņš šo dziesmu atkārtoja spēlējot ģitāru. Klātesošie tika aicināti dziesmai pievienoties. Zālē esošie cilvēki dziesmu izdziedāja no sirds, visapkārt bija jūtama vienotība.

IMG 5562

Koncerta noslēgumā Skaistkalnes tautas nama vadītāja Līga Baļčūne pateicās visiem māksliniekiem, kuri piedalījās koncertā un arī tiem, kuri palīdzēja tam tapt.

IMG 5572

Atvadoties Līga  vēlēja:

“Dod dieviņi dodamo
Es saņemšu ņemamo
Es saņemšu ņemamo
Ar abāmi rociņām’”

Alise Barkauska,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933