Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Tradicionālais un mūsdienīgais vienos 6. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētkos

Vecumnieku novada centrs ir katrs tā iedzīvotājs, tāpēc 6. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētki 1.jūnijā pulcēs lielāko daļu – aptuveni 600 Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvu un interešu izglītības kolektīvu pulciņu dalībnieku, apzinot KAS mēs esam, KĀDI mēs esam, KO un CIK DAUDZ mēs spējam paveikt kopā.

Galvenajā lomā esam mēs visi.

Mēs visi esam šo svētku veidotāji. Pateicībā Dievam, pateicībā Latvijai, pateicībā ģimenei, skolai, draugiem un ikvienam, novada svētki sāksies Skaistkalnes baznīcā plkst. 12:00 bērnu un sieviešu kora “Via Stella” koncertā “Pateicības psalms”.

No plkst. 18:20 visi aicināti pievienoties svētku gājienam no Sarkanās skolas līdz Vecumnieku brīvdabas estrādei, kur 19:00 Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētku lielkoncertā “Tikai saknes neatdot” izdzīvosim stāstu, kurš aizsācies senā pagātnē un pakāpeniski saplūst ar 21.gs dzīves ritmu.

Paaudžu paaudzēs, kopš bērnu dienām, dzīves laikā sevi pilnveidojot un attīstot, paceļoties spārnos pāri visai plašajai pasaulei, vienmēr ir svarīgi apzināties savu piederību, izcelsmi un unikalitāti. Ir svarīgi pieturēties pie tā, kas ir mūsu saknes, spēku smeļoties savā dzimtajā zemē. Svētku galvenais motīvs sasaucas ar mūsu paša novadnieka Knuta Skujenieka dzeju, un viņš ir tikai viens no daudziem novadniekiem, ar kuru varam lepoties.

Svētku režisors un scenārija autors ir Mārtiņš Baumanis, svētku organizatoru  un radošo komandu veido: Jānis Kovals, Jana Juste, Liene Batņa, Irita Vimba, Valija Vaina un Svetlana Korole.

Svētku īpašie viesi – deju studija “ZForce” un Edavārdi.

6.Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētkus organizē Vecumnieku novada dome ar Zemgales plānošanas reģiona, Latvijas Valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Lai ne tikai svētkos, bet arī ikdienā mūs pavada  spēcīga kopības sajūta un lepnums par novadu, kurā dzīvojam!

Jana Juste
6. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētku producente

deju svetki

Dzsv

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933