Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

"Rudens rozes" piedalās Eiropas senioru deju festivālā

Koncerti, festivāls “Madarās, baltajās madarās…” un dižkoncerts “Sens tik sens…”

Kad mums visapkārt ir labi un mīļi cilvēki, tad arī dzīve kļūst daudz labāka,  un mēs paši arī. Tā varam raksturot šī gada sezonas “dejisko” un optimistisko senioru dāmu deju kolektīva “Rudens Rozes” dejotāju darbu.

 Šīs jūnija dienas nesa prieku visiem dejotājiem un skatītājiem, kuri bija ieradušies uz Eiropas senioru deju festivālu “Madarās, baltajās madarās…” Aucē. Senioru deju kolektīvs “Rudens rozes” šo  dienu pavadīja draugu pulkā pie sen pazīstamiem, bet mīļiem un sirsnīgiem cilvēkiem, kas bauda dejas kustību prieku. Tāpat izbaudījām seno dienu zaļumballes gaisotni Olainē, kurā piedalījās četrdesmit divi kolektīvi no visas Latvijas.

20190602 172338 HDR

 Saules apspīdētajā estrādē, zem gaiši zilajām debesīm varējām baudīt dejisko igauņu kolektīvu priekšnesumus. Draudzība vai nu saista līdzīgos, vai padara līdzīgus. Līdzīgi mēs esam arī dejas priekā. Ar dienvidu kaimiņiem lietuviešiem kopīgus dejas soļus izdejojām par dzintara pielieto liedagu “Jūra mūsu māmuliņa”.

20190608 164907 HDR

Draudzība ir vienīgais cements, kas satur šo pasauli kopā. Daudz jauku deju, valša ritmi  gūti no mūsu vācu draugiem. Arī šoreiz viņi pagodināja ar savu klātbūtni.

Dažādos deju ritmos izdejotas Eiropas dejas, tautu deju apdares un mūsdienu  šlāgermūzikas deju kompozīcijas.

Arī mūsu kolektīvs, draugu, domu biedru pulciņš šo gadu laikā ir  kļuvis krietni kuplāks. Pārliecinošāki, spēcīgāki esam kļuvuši paši, tas noteikti ir pateicoties savstarpējam atbalstam, kopīgajiem starptautiskajiem  semināriem, kuros gūstam jaunas ierosmes. Eiropas senioru deju kolektīvu kustība iet plašumā. Sadancošanas pasākumos esam aicināti un izbraukuši dažādus stūrus un stūrīšus Latvijas novados – Sesavā, Bikstos, Baložos, Brocēnos, Jaunjelgavā, Vārkavā, Ilūkstē, Daudzesā, Rundālē, Salaspils Botāniskajā dārzā, dižkoncerti Olainē, Annas un Pērdienas danči Bauskas pusē. Ir sniegti koncerti mūsu novada un pagasta ļaudīm.

Šo gadu garumā vēlos teikt sirsnīgu paldies mundrajām, kustīgajām, dzīvespriecīgajām, smaidošajām un mirdzošajām senioru deju kolektīva “Rudens rozes” dalībniecēm un iznesīgajam dalībniekam.

Sarmīte Vēvere,
kolektīva vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933