Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Bārbeles tautas nams aicina jaunus dalībniekus amatierkolektīvos

Ikviens, kurš jūt sevī vēlmi radoši izpausties un jēgpilni pavadīt brīvo laiku, ir laipni gaidīts Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama amatierkolektīvu dalībnieku pulkā.

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs ‘’BĀRBELE’’, uzsākot jaunu un aizraujošu sezonu, aicina pievienoties jaunus dejotājus. Kolektīva moto jau 63 sezonu ir ‘’Dejai dzimu, dejā augu, dejā mūžu nodzīvošu!’’

Šajā sezonā aktīvi gatavosimies Zemgales reģiona deju svētkiem. Mēģinājumi notiek trešdienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 22.00 un svētdienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 22.00.

Pirmā nodarbība 11. septembrī plkst. 20.00 Bārbeles tautas nama lielajā zālē. Līdzi jāņem dejošanai piemērotu apģērbu un apavus, vēlmi dejot un labu garastāvokli!

Kolektīva vadītāja – Agita Seglicka, tālrunis 26516658

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama jauniešu deju kolektīvs ‘’RAKARI’’, uzsākot jaunu, atraktīvu un skaistu piecpadsmito sezonu, aicina jaunus dalībniekus pievienoties kopīgam deju solim.

Ja vēlies apgūt ko jaunu un Tev patīk dejot, nāc pulkā! Kopā ar mums būs jautri ne tikai mēģinājumos, bet arī treniņnometnēs un koncertos.

Šajā sezonā gatavosimies īpašam jubilejas koncertam. Mēģinājumos tiksimies piektdienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 22.00 un svētdienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 11.00.

Pirmā nodarbība 8. septembrī plkst. 09.00 tautas nama lielajā zālē. Ņem līdzi dejošanai piemērotu apģērbu un apavus, smaidu un vēlmi dejot! Tiekamies!

Kolektīva vadītāja – Agita Seglicka, tālrunis 26516658

Jau Šekspīrs teica, ka: ‘’Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri, un viņi katrs nāk un iet no skatuves, un katram sava loma ir ne viena vien.’’. Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama amatierteātra ‘’BĀRBELĪŠI’’ dalībnieki mīļi aicina pievienoties kolektīvam jaunus dalībniekus. Ja vēlies brīvo laiku pavadīt jautrā un radošā atmosfērā un iegūt jaunus domubiedrus, pievienojies!

Mēģinājumi notiek otrdienās no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 tautas nama lielajā zālē.

Pirmā nodarbība 10. septembrī plkst. 18.00 tautas nama lielajā zālē.

Režisors – Ingus Pavinkšnis, tel. 22018723

Rabindranats Tagore ir teicis, ka ‘’.. bez ziediem es varētu iztikt, bet tie man palīdz saglabāt cieņu pašam pret sevi, jo tie apliecina, ka es pilnībā neesmu ikdienas rūpju sasaistīts. Tie - manas brīvības apliecinājums.’’

Ja esi radošs un iedvesmas bagāts, ja mīli ziedus un mākslu, nāc darboties Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama FLORISTIKAS pulciņā.

Nodarbības notiek otrdienās/ceturtdienās Bārbeles tautas nama mazajā zālē no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00. Pirmajai nodarbībai un sīkākai informācijai pieteikties pie pulciņa vadītājas.

Floristikas pulciņa vadītāja Līga Lauriņa, tel. 26317951

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama folkloras kopa ‘’TĪRUMS’’ uzsāks savu septīto darbības sezonu un gaida savā pulkā ikvienu, kam ir interese par tradicionālo dziedāšanu, muzicēšanu, latviskajām tradīcijām, rituāliem un godiem, to svētīšanu. Iepriekšēja folkloras, dziedāšanas un muzicēšanas pieredze nav obligāta, jo, ja ir interese un vēlme, visu var uzzināt un iemācīties.

Pirmā nodarbība 8. septembrī plkst. 13.00 tautas nama otrā stāva zālē.

Mēģinājumi notiek svētdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tautas nama otrā stāva zālē.

Folkloras kopas vadītājs Raimonds Vimba, tel. 29472990.

 

Dace Klipa,
Bārbeles tautas nama vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933