Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Lai dzīvo Stelpe!

Kāds dzejnieks ir teicis: “Katra diena ir kā grozs! Nejautājiet, ko tā dos- vajag piepildīt!” Un  ar patiesu cieņu un apbrīnu jūsmoju par Stelpes pagasta pasākumiem.

Par to, kā tiek piepildīta kultūras dzīve- un nu jau esmu lieciniece dažādiem interesantiem pasākumiem vairāku gadu garumā! Ideju kalve un galvenā organizatore ir kultūras darba organizatore un skolotāja Sandra Neliusa.  Arī pārējie skolotāji vada amatiermākslas kolektīvus un aktīvi piedalās dažādos pasākumos. Man par to ir īpašs prieks. Par to, ka skolotāji ne tikai māca savu priekšmetu, bet ir arī sava pagasta, sava novada garīgie līderi. Personības, kuras atceras visu mūžu. Viens no skaistākajiem notikumiem šajā vasarā- Stelpes teātra svētki, kur piedalījās Vecumnieku novada amatierteātri un viesi no Īslīces un Jaunsaules. Šie svētki ir pelnīti- pēc dramatisko kolektīvu skates, kas bija tik interesanta, tik pārsteidzoša. Kā teicis Rainis- prieks ir cilvēka būtes izteicējs- tad prieks bija svētkos patiess, pacilājošs un neaizmirstams.

Paldies visiem par interesantajiem priekšnesumiem, paldies akordeonistiem no Saldus, paldies Vecumnieku novada un Stelpes pagasta vadībai, kas rūpējas par saviem cilvēkiem! Lai viss izdodas!

Patiesā cieņā Jūsu Indra Burkovska, Nacionālā teātra aktrise

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933