Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Ziemassvētkus gaidot…

Rudenīgs vējš, lietus... Varbūt šogad nesolās atnākt baltie Ziemassvētki? Daba pēdējos gados ir pagalam apmulsusi. Un tomēr – vēl pavisam nedaudz, un Gaidīšanas svētki būs klāt.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Viss, ko pasakām, domājam un otram vēlam šajā Gaidīšanas laikā, var piepildīties. Gada nogale vienmēr ir pārdomu laiks.

Svētku gaidīšanas laikā Ziemassvētku brīnums pa pasauli iet, un laimīgs tas, kura sirds un acis brīnumu laikā nav ciet. Ziemassvētku gaidīšanas laikā cilvēka sirds ir atvērta visam labajam, ir lielo novēlējumu laiks, dāvināšanas un saņemšanas prieks. Vieni gaida dāvanas, citi brīnumus, bet vēl citi cer uz gaišāku nākotni. Ikvienam no mums gribas padomāt par kaut ko jauku, gaišu, un sagādāt prieku citiem. Reizēm tam vajag pavisam maz, jo prieks ir tas, ko mēs radām ap sevi, prieks ir tas, ko protam izjust sirdī.

8. decembrī plkst. 13.00 Bārbeles tautas namā Ziemassvētku gaidīšanas prieku un noskaņu uzburs Salaspils kultūras nama bērnu vokālie ansambļi ‘’Vālodzīte’’ un ‘’Fantāzija’’, izdziedot Ziemassvētku dziesmas.

Vokālais ansamblis “Fantāzija” (vadītāja Inga Treibaha) pastāv kopš 1997.gada.

‘’ Fantāzijas’’ dziedātāji piedalās izbraukuma koncertos, dažādos labdarības koncertos, regulāri piedalās konkursos un festivālos, piemēram, “Salaspils mazās zvaigznītes”, „Saules ritmi Sēlijā” u.c.

Ansamblis ir koncertējis arī ārpus Latvijas, skanīgi uzstājoties Baltkrievijā un Slovākijā. 2017.gadā vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2017” ansamblis saņēma I pakāpi.

Savukārt, vokālais ansamblis “Vālodzīte” (vadītāja Ilona Koroševska) ir dibināts 1988. gadā. Ansamblī dzied 6.-9. klases bērni. “Vālodzīte” sevi pierādījusi kā aktīvu, koncertējošu kolektīvu, kas atbalsta vietējos pasākumus, pilnveido savu skatuves meistarību, piedaloties Latvijā un arī citās valstīs rīkotajos festivālos un konkursos – “Balsis”, “Ogres ritmi”, “Mazās zvaigznītes”, “Aprīļa pilieni”, “Nāc sadziedāt”, “Banga”, “Ladogas ezera krastos” u.c.

Ansamblis ir koncertējis Polijā, Lietuvā, Slovākijā, Maķedonijā, Karēlijā, un vairākkārt ieguvis 1. vietas un augstākās pakāpes diplomus. Lielākie sasniegumi – Grand Prix “Ogres ritmos” zēnu sastāvam un 2016. gada starptautiskajā konkursā “Ladogas krastos” Karēlijā.

Kas ir Ziemassvētki?

Vai Tu pateikt vari?

Maza, maza dziesmiņa,

Liela, liela dāvana!

 

Dace Klipa
Bārbeles tautas nama vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933