Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Jaungada nakts balle – karnevāls Bārbeles tautas namā

“Re kā, nu tas notiek. Kādam cirks ir tikai izrāde, kādam īstā realitāte, bet atmiņā paliek. Tā jau ir tāda - no pārējās pasaules norobežota, noslēpumaina, cita pasaule. Vilinoša. Pārsteidzoša. Neikdienišķa. Te pat parasti notikumi ir tādas kā maģijas apvīti.”

(No izrādes-ekskursijas cirkā “Brīnuma skartie” teksta)

1. janvāra nakts ir maģiska nakts, kad tiek aizmirsts bijušais un priekpilni gaidīti Jaunā gada notikumi. Aicinām, kā jau katru gadu, 1. janvārī plkst. 01.00 uz Bārbeles tautas namu, lai kopā pavadītu aizgājušo 2019. gadu, jautri un atraktīvi sāktu Jauno 2020. gadu kopā ar mūziķiem no Madonas, kas izpildīs labi atpazīstamas un iemīļotas dziesmas.

Šogad Jaungada nakts balle reizē būs arī karnevāla balle, karnevāla tematika – ‘’Cirks’’.

Dzīve ir cirks, cirks ir dzīve. Maska ļauj triumfēt spēlei graciozi un elegantā anonimitātē.

Tiem, kas būs rūpīgi gatavojuši tematikai atbilstošas maskas, ieeja ballē – karnevālā būs 1.00 eiro, savukārt, pārējiem – 3.00 eiro.

Jaungada nakts ballē – karnevālā ‘’Cirks’’ maskas aicināsim arī simboliskā masku goda apļa veidošanā, lai noteiktu trīs labākās, košākās, radošākās un interesantākās maskas. Jau tradicionāli, trīs labākās maskas iegūs gan Bārbeles tautas nama pasākumu apmeklēšanas bezmaksas abonementus (3, 6, 12 mēnešiem), gan simboliskas balviņas.

Balles – karnevāla laikā īpašiem veiksminiekiem, piedaloties loterijā, būs iespēja savā īpašumā iegūt kādu no stilīgajām Jaungada loterijas balvām.  

Dace Klipa,
Bārbeles tautas nama vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933