Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Bērnu Žūrijas noslēguma pasākums Misas bibliotēkā

Laiki mainās, bērni arī mainās, un lasīšanas paradumi iet līdzi laikam. Mēs ,bibliotēkas lasītāji, iesaistāmies lasīšanas projektā no tā pirmsākumiem, jāmin, ka tas bija gads, kad uzsāku savas darba gaitas bibliotēkā.

Laikam ritot arvien grūtāk ieinteresēt un pārliecināt jauno paaudzi, ka grāmatu iepazīšanai un lasīšanai ir milzīga vērtība.

Neesmu atmetusi cerību un domas, ka varētu šo darbiņu turpināt. Es un daži aktīvākie lasītāji jau šodien gaida, kad varēs iepazīties ar jauniem grāmatu varoņiem un viņu piedzīvojumiem.

Pēdējais darbiņš pie projekta ir aizpildīt elektroniskās anketas, un tad, apkopojot rezultātus, bija skumji secināt, ka savu iesākto darbu, grāmatu lasīšanu, nav turpinājuši un pabeiguši, neviens skolēns, kas mācās nu jau 5.klasē un augstāk. Visus čaklie lasītāji, ieskaitot divus 4. klases zēnus, gaidīju uz noslēguma pasākumu februāra beigās.

Bērnu žūrijas ekspertiem bija sagatavoti 7 dažādi uzdevumi: radoši izteikt domas, grāmatu nosaukumu atminēšana. Ar dalībniekiem kopīgi devāmies uz pirmo stāvu Misas tautas namā, kur mums bija iespēja izcept katram savu picu. Kāpēc picu? Pirmkārt, lai kopīgi darbotos, otrkārt 9+ grupā bija iekļauta I. Paklones dzejoļu krājums ,,Es picas brālēnu cepu”.

Tā mūsu lasītāju bariņam divas stundas aizritēja nemanot, noslēgumā katrs saņēma pateicību par centīgu lasīšanu, krāsainu atslēgas piekariņu no LNB un nelielu balviņu no Vecumnieku novada domes.

Aicinu sekot bibliotēkas aktivitātēm sociālajos tīklos un uzsākt bērnu, jauniešu un vecāku žurijas darbu jau vasarā!

Katru vasaru arī dodamies kopīgā ekskursijā, nepalaid garām šo iespēju, čaklais lasītāj!

 Misas bibliotēkas vadītāja Sarmīte Šlikaite

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933