Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Virtuālā floristikas izstāde "Piliens pozitīvisma laika plūdumā"

Šajā pavasarī tradicionālā Vecumnieku tautas nama floristikas studijas dalībnieku darbu izstāde neierastā formātā – virtuālā vidē. Šoreiz kuplākā skaitā -  savu veikumu eksponē arī Vecumnieku vidusskolas floristikas pulciņa jaunās floristes.

Katrs izaicinājums ir jauna iespēja - iespēja jaunām darba metodēm, iespēja radošumam un kreativitātei. Jā, neierasti, bet darbi ir tapuši ar ne mazāku sirds siltumu un labestību. Pavasara gaidās, domājot par gaismu, krāsu, vieglumu un atmodu. Darbos dominē pasteļu krāsas, tāpat kā šajā laikā dabā - kad viss tik maigs, trausls, pasteļtoņos. Mākslas darbos pielietotas siešanas (sētiņu), līmēšanas, tīšanas, spraušanas, vērumu, pīrsinga un šūšanas, kā arī dekupāžas un filcēšanas floristikas tehnikas.

Formu, līniju un krāsu mijiedarbība ir katra floristikas darba pamats. Sajust, saprast un izdarīt – ir katra florista moto.

Visiem labu veselību vēlot, piedāvājam virtuālo izstādi – „Piliens pozitīvisma laika plūdumā”, pavasarīgai un gaišai noskaņai!

FOTO GALERIJA

LAK Florista amata meistare

Floristikas studijas vadītāja

Līga Lauriņa

komentārs1

  • Mārīte

    03.04.2020

    Cik daudzveidīgi un skaisti! Paldies, Līga!
    Es floristikas studijai pievienojos tikai pēc jaunā gada. Tomēr šajā īsajā laikā ļoti augstu novērtēju mūsu vadītāju. Katrā nodarbībā kaut kas jauns- floristikas pamati un metodes, jaunākās tendences, idejas, akcenti, informācija un pat iztrūkstošie materiāli, ja kādam dalībniekam tie nav!
    Liels paldies arī Valentīnai Radziņai ( ilggadējai floristikas studijas dalībniecei) par Misas entuziastu transportēšanu uz nodarbībām.

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933