Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku tautas nama senioru deju kolektīvs «Ozols» svin 60 gadu jubileju

“Ozols - tā ir vienotība dejā un priekā. Tas ir smags darbs, kurš atspoguļojas panākumos un saliedētībā. 60 priekpilni, pašaizliedzīgi gadi, kuri veltīti tam, lai kolektīvs augtu, attīstītos un šodien teiktu – jā, šie gadi ir bijuši piepildīti ar līksmi,” ar šādiem vārdiem 26. septembrī Vecumnieku tautas namā tika atklāts Vecumnieku tautas nama senioru deju kolektīva “OZOLS” 60 gadu jubilejas pasākums “Kad es gadiem pāri skatos.”

Vecākās paaudzes deju kolektīvu “Ozols” 1960. gada aprīlī dibinājusi Mirdza Narunovska. Rajona skatēs kolektīvs vienmēr guvis godalgotas vietas. Dejotāji piedalījušies visās sezonas skatēs – Ogrē, Jelgavā, Stučkā (tagadējā Aizkraukle), Tukumā un Jēkabpilī. No 1965. gada deju kolektīvs piedalījies Dejas svētkos Rīgā, kā arī divas reizes piedalījies Deju svētkos Igaunijā un Lietuvā.

Lai gan svētki tik svinēti šaurā lokā, tie bija izdevušies. Jubilejas koncertu atklāja paši jubilāri ar sagatavoto priekšnesumu - sendienu valsi, pirms kura svinīgi mastā tika ievietots deju kolektīva karogs.

IMG 20200926 154208 Medium

Deju kolektīva vadītāja Agita Seglicka uzsvēra, ka viņa no šiem 60 gadiem ir tikai 1/12 daļa, jo viņa ar kolektīvu kopā ir 5 gadus. Lai gan sākumā domājusi, kā būs un vai kolektīvs viņu pieņems un respektēs, tagad viņa atdzīst, ka svarīgākā lieta, ko var mācīties no šī kolektīva ir - drosme. Drosme nebaidīties, uzdrīkstēties un pieņemt izaicinājumus.

Savukārt pats kolektīvs īpašu paldies teica visiem dejotājiem, kuri ar savu degsmi un aizrautību piedalījušies SDK “Ozols” arī iepriekšējos gados: Mārītei Vēsmai, Antonam Butkevičam, Eduardam Ūdrim, Ziedonim Ozolam, Spodrai Ozoliņai, Jānim Sprukulim, Mārim Zanbergam, Valdim Kuzmam, Aldonai Jozei, Jānim Kļaviņam, Antonijai Mačukānei, Ainai Gusārei, Andrim Zanbergam, Līgai Zanbergai, Ikaram Vitoldam, Mārītei Vītolai, Lilijai Podēnei, Borisam Podēnam, Jānim Janišonam un Vizmai Janišonei.

Pateicības saņēma arī iepriekšējo gadu kolektīvu vadītājas - Austra Zalcmane, Sarmīte Vēvere un Baiba Škrjaba.

IMG 20200926 152355 Medium

Kolektīvu skaistajā jubilejā sveica Vecumnieku novada domes pārstāvji, suminot jubilārus ar skaistiem pateicības vārdiem, veltījumiem un novēlējumiem.

Deju kolektīvu jubilejā uzrunāja arī tā draugi un Vecumnieku tautas nams. Jubilārkolektīvu sveica ne tikai ar ziediem un dāvanām, bet arī ar dejām, dziesmām, uzvedumiem un pat video apsveikumu no Rundāles novada senioru deju kolektīva “Šurpu Turpu.”

IMG 20200926 162513 Medium

Pasākuma FOTO GALERIJA

Vecumnieku tautas nama vadītāja Jana Goževica

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933