Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Bārbeles tautas nama amatierkolektīvu saime savā pulkā aicina jaunus dalībniekus

Ikviens, kurš jūt sevī vēlmi radoši izpausties un jēgpilni pavadīt brīvo laiku, ir laipni gaidīts Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama amatierkolektīvu dalībnieku pulkā!

Atrodi savām interesēm atbilstošu kolektīvu un zvani kolektīva vadītājai(-am)!

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs ‘’BĀRBELE’’, uzsākot jaunu un aizraujošu sezonu, aicina pievienoties jaunus dejotājus. Kolektīva moto ir ‘’Dejai dzimu, dejā augu, dejā mūžu nodzīvošu!’’

Kolektīva vadītāja – Agita Seglicka, tālrunis 26516658

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama jauniešu deju kolektīvs ‘’RAKARI’’, uzsākot jaunu, atraktīvu un skaistu piecpadsmito sezonu, aicina jaunus dalībniekus pievienoties kopīgam deju solim. Ja vēlies apgūt ko jaunu un Tev patīk dejot, nāc pulkā! Kopā ar mums būs jautri ne tikai mēģinājumos, bet arī treniņnometnēs un koncertos. 

Kolektīva vadītāja – Agita Seglicka, tālrunis 26516658

jauniesi

‘’Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri, un viņi katrs nāk un iet no skatuves, un katram sava loma ir ne viena vien.’’.
Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama amatierteātra ‘’BĀRBELĪŠI’’ dalībnieki mīļi aicina pievienoties kolektīvam jaunus dalībniekus. Ja vēlies brīvo laiku pavadīt jautrā un radošā atmosfērā un iegūt jaunus domubiedrus, pievienojies!

Režisors – Ingus Pavinkšnis, tel. 22018723

Rabindranats Tagore ir teicis, ka ‘’.. bez ziediem es varētu iztikt, bet tie man palīdz saglabāt cieņu pašam pret sevi, jo tie apliecina, ka es pilnībā neesmu ikdienas rūpju sasaistīts. Tie - manas brīvības apliecinājums.’’
Ja esi radošs un iedvesmas bagāts, ja mīli ziedus un mākslu, nāc darboties Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama FLORISTIKAS pulciņā.

Floristikas pulciņa vadītāja Līga Lauriņa, tel. 26317951

Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama folkloras kopa ‘’TĪRUMS’’ gaida savā pulkā ikvienu, kam ir interese par tradicionālo dziedāšanu, muzicēšanu, latviskajām tradīcijām, rituāliem un godiem, to svētīšanu. Iepriekšēja folkloras, dziedāšanas un muzicēšanas pieredze nav obligāta, jo, ja ir interese un vēlme, visu var uzzināt un iemācīties.

Folkloras kopas vadītāja Irita Vimba, tel. 29472990.

Vairāk informācijas par Bārbeles tautas namu

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933