Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jauno sezonu atklāj Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi

Šī gada 30. oktobrī plkst. 20.00 Vecumnieku novada tautas un saieta namos svinīgi tiks atklāta jaunā kultūras sezona. Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi, kā ierasts, dižosies ar saviem daudzveidīgajiem priekšnesumiem, atklājot jauno sezonu ar koncertu “Par spīti visam.. “

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus, šogad novada kultūras organizatori pieņēma lēmumu sezonas atklāšanu organizēt visos pagastos vienlaicīgi (vienā un tai pašā dienā un laikā), taču katrs savā pulkā.

Vecumniekos kopā ar amatiermākslas kolektīviem SDK “Ozols”, VPDK “Vēveri”, SDDK “Rudens Rozes”,JK “Maldugunis”, AT “Vecmuiža”, sieviešu kori “Via Stella”, SK “Atbalss” un floristikas studiju. Vecumnieku tautas namu piedziedās, piedejos un pieskandinās kolektīvu sagatavotie priekšnesumi.

Misā sezonas atklāšanas pasākumā piedalīsies Misas amatiermākslas kolektīvi, kā arī vieskolektīvi no Baldones vidējās deju paaudzes kolektīvs “Degsme” un senioru deju kolektīvs “Deglis”.

Stelpē kopā ar amatiermākslas kolektīviem : VPDK "Stelpe", vadītāja Lāsma Skābuliņa, SVA "Nianse", vadītāja Iveta Grantiņa, amatierteātris "Re, mēs te!", režisore Māra Lagzdiņa. Dalīsimies atmiņās par kopā pavadītiem 11 gadiem. Atcerēsimies spilgtākos, nozīmīgākos un amizantākos notikumus. Stāstīsim par saviem vaļaspriekiem, būs neliela izstāde.

Katrs kolektīvs būs sagatavojis apsveikumu pārējiem dalībniekiem. Dejosim un dziedāsim. Tā kā Stelpes skolas zāle nav liela, tad sarīkojumā piedalīsies tikai amatiermākslas kolektīvi un viņu tuvinieki vai draugi.

Bārbelē pašdarbnieku sezonas atklāšanas koncertā piedalīsies visi nama kolektīvi – JDK ‘’Rakari’’, VPDK ’’Bārbele’’, FK ‘’Tīrums’’, kapela ‘’Savējie’’, AT ‘’Bārbelīši’’, floristikas pulciņš. Floristi palīdzēs telpu noformēšanā.

Skaistkalnē paredzēts sezonu atklāt ar amtiermākslas kolektīviem – pūtēju orķestri “Skaistkalne”, bērnu vokālo ansambli “Domino”, amatierteātri “Gadījums” un diviem jauniem kolektīviem, bet ar tiem apmeklētāji varēs iepazīties pasākuma laikā, saglabājot intrigu.

Kurmenē piedalīsies Kurmenes amatierteātris ar uzvedumu, kā arī vingrošanas pulciņš būs sagatavojis aktīvu priekšnesumu. Viesosies Kaspars Bikavs un dziesminieks Aleksandrs Kamaldiņš ar sagatavotu aktivitātei. Vakars paredzēts nepiespiestā atmosfērā pie galdiņiem.

Vallē viesosies Staburaga muzikālā apvienība “Daudz par maz”, koncertu papildinās Valles amatiermākslas kolektīvi - AT “Briedīši”, VPDK “Valle” un SDK “SenValle”.

Esiet laipni aicināti Vecumnieku kultūras pasākumos rudens sezonā!

Vecumnieku tautas nama vadītāja Jana Goževica

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933