Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Katrai jaunkundzei un dāmai pa ziedam!

Tieši tā iesākās 3. marta koncerts Skaistkalnes tautas namā, kur katra pasākuma apmeklētāja tika laipni sagaidīta ar tulpes ziedu. To pasniedza puiši, ģērbušies uzvalkos. Turpinājumā sekoja skaisti dzejoļi, dziesmas un dejas.

Romantiskā noskaņā koncertā muzicēja pūtēju orķestris “Skaistkalne”, meitenes no ansambļa “Domino”, kā arī pasākumu kuplināja sarīkojumu deju dejotāji no Īslīces, kuru dēļ zāle tika izkārtota skatītājiem neierastā veidolā – pusaplī.

Orķestra dalībniekiem sestdienas rīts iesācies rosīgi, piedaloties izglītības iestāžu pūtēju orķestru skatē, kurā veiksmīgi ieguvuši pirmo pakāpi. Tā kā mākslinieki gatavojas arī vasarā gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem, koncertā izskanēja vairāki skaņdarbi no šī repertuāra.

IMG 7377 1024x683

Muzikantes Dita Siliņa un Gita Asupe spēlē ne tikai orķestrī, bet arī dzied popgrupā “Domino”. Koncertā abas uzstājās kā duets, pašām izvēloties un sagatavojot repertuāru divbalsīgi. Meitenes guva skaļus aplausus, tomēr pašas atzīst, ka, gatavojoties pūtēju orķestru skatēm un rosoties skolas dzīvē, dziedāšanai laika atliekot pavisam maz.

IMG 7364 1024x683

Skatītāju simpātijas izpelnījās arī košie dejotāji no Īslīces, kuri ir iecienīti visā novadā – nesen kā uzstājušies Vecumniekos un Stelpē. Grupa pastāv jau vairāk nekā astoņus gadus un par koncertu trūkumu dejotāji nesūdzoties, jo katru mēnesi esot pieprasījums. Grupas vadītāja Lidija Dāvide stāsta, ka tas varētu būt saistīts ar dejotāju vecumu: “Acīmredzot šādu dejotāju-senioru nav pārāk daudz, pierādām, ka arī šajā vecumā var. Tas, ka mazi bērni un jaunieši dejo, tā ir pierasta lieta. Pieaugušajiem ir pilnīgi cita attieksme.”

IMG 7373 1024x683

Sieviešu dienai veltītais koncerts norisinājās jau otro gadu un kļuvis par tradīciju. Saglabājot ģimenisku un sirsnīgu atmosfēru, pasākumā pulcējās daudzi vietējie iedzīvotāji, tostarp Daiga un Sigita Siliņas, kuras Sieviešu dienas koncertus baudījušas abus norises gadus. Daiga, kuras meitas spēlē orķestrī, neslēpj sajūsmu: “Pozitīvas un fantastiskas izjūtas! Koncerts bija aizkustinošs un brīnišķīgs! Prieks par mūsu bērniem, kas uzstājās, tas ir liels lepnums!” Arī Sigita pievienojas labajiem vārdiem: “Jā, skaisti! Ļoti patika gan dejotāji, gan dziedātāji, gan spēlētāji. Viss tik forši kopā salikts, tik dabīgi, tik raiti!”

 

Lauma Kalēja
Sabiedrisko attiecību speciāliste
63976197

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933