Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Konkursā "Pavasara cīruļi" sacenšas Valles un Skaistkalnes jaunie dziedātāji

Valles jauno dziedātāju konkursā «Pavasara cīruļi» pagasta saieta namā sestdien, 14.aprīlī, piedalījās mazie dziedātāji no Valles un Skaistkalnes. Bērni izpildīja divas dziesmas, vienlīdz pārliecinoši uzstājoties gan ar «a capella» jeb skaņdarbiem bez pavadījuma, gan klavieru vai ieraksta pavadījumā.

Jaunākajā grupā 5-9 gadu veco dziedātāju konkurencē žūrija pirmo vietu Kristai Kuzminai un Kristiānam Cīrulim no Valles. Otrajā vietā Marta Marcinkeviča un Alise Bujonoka no Skaistkalnes.

Vecākajā grupā 10-14 gadus veciem izpildītājiem vienīgā dalībniece un pirmās vietas ieguvēja bija Daniela Cīrule no Valles. Valles jaunos dziedātājus konkursam gatavoja skolotāja Aina Vovere, Skaistkalnes «cīruļus» – Ingrīda Zemļinska.

Žūrijā bija Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča, speciāliste Zane Onkele, kā arī Valles amatierteātra aktrise un ansambļa dziedātāja Ruta Cinovska.

Konkursa norisi vadīja Valles vidusskolas audzēknes Lolita Griškeviča un Annija Arāja. Kamēr žūrija apspriedās, publiku un konkursa dalībniekus līksmās rotaļās un izklaidēs aizrāva Bitīte un Gailis no «Pārsteigumu karuseļa».

I.Lavrinoviča apbalvošanas uzrunā uzsvēra, ka konkursa sarīkojums organizēts ar ļoti labu scenāriju un lieliskā gaisotnē. Konkursa rīkotāja Valles kultūras organizatore Aija Skosa uzteic dalībniekus, kas droši uzstājās, pat vienatnē pārliecinoši piesaistot publikas uzmanību un aizpildot skatuvi. Noderīgas balvas dalībniekiem gādāja SIA «Krīči», dāvājot jaunajiem dziedātājiem puzles, rakstāmpiederumus, limonādes glāzes ar pavasarīgiem zīmējumiem, telefona lādētājus, austiņas u.c.

Konkurss «Pavasara cīruļi» Vallē iedibināts pirms ilgāka laika. Tradīcija atsākta pirms dažiem gadiem, saka A.Skosa, aicinot jaunos dziedātājus uz nākamo tikšanos pēc diviem gadiem.

Antra Ērgle
VNZ redaktore

Foto: Antra Ērgle

Uzstāšanās kārtībā: Kristiāns Cīrulis (Valle), Alise Bujonoka (Skaistkalne), Krista Kuzmina (Valle), Marta Marcinkeviča (Skaistkalne), Daniela Cīrule (Valle)

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933