Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Dziesmu un deju svētku vēstneses Jūlijas Apsītes stāsts

Jūlija Apsīte ir Dziesmu un deju svētku vēstnese Vecumnieku novadā. Meitene dzimusi Kijevā, bet pirms diviem gadiem pārvācās uz tēva dzimteni Latvijā. Kopš 2010. gada, kad Jūlija pirmo reizi iepazina Latviju, viņa šeit pavadījusi visas vasaras un apguvusi latviešu valodu.

“XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku galvenā vērtība ir cilvēks – Svētku dalībnieks visplašākajā nozīmē: ne tikai dziedātājs un dejotājs, bet arī vecmāmiņas, kas gaida savējos mājās, brīvprātīgie, šuvējas, Svētku viesi, policisti un medmāsiņas. Katra individuālais pienesums gan ikdienā, gtavojoties Svētku procesam, gan pašu Svētku laikā, ir būtisks un neastverams. Tieši tāpēc tapa šis kopdarbs, kurā īpaši izcelsim katra novada personības – Svētku vēstnešus. 

118 stāstu sērija tapusi, sadarbojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, Latvijas pašvaldību koordinatoriem, “RīgaTV 24” un Svētku atbalstītājam Circle K Latvia.

Vairāk stāstu atrodami Dziesmu un deju svētku vietnē https://dziesmusvetki.lv/dziesmusvetku-vestnesu-stasti/par-projektu/ 

 

Projekta koordinatori

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933