Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētki

Draudīgie mākoņi un lietus netraucēja piedalīties Liliju svētku otrās dienas Tvīda velobraucienā. Dienas moto bija “Izgaršo Vecumniekus”, to mēģināja ap četrdesmit dalībnieku. Pateicoties vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem un kulinārijas entuziastiem, notika degustācijas, iepazīstot ne tikai vietas, bet arī garšas, kas ir populāras tieši Vecumniekos.

14. jūlijā jau 12. reizi norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem, startējot 30 pāriem no Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas. Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur divi labākie pāri no grupas turpināja cīņu par "Liliju kausu 2018", bet pāri, kas neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo ‘’Čaiņika’’ kausu.

Ceturtdienas, 12. jūlija, pievakarē mazi un lieli novada iedzīvotāji pulcējās pie Vecumnieku pagasta muzeja, lai piedalītos foto orientēšanās pasākumā.

Vecumnieku novada dome un tautas nams no 12. līdz 14. jūlijam aicina visus novada iedzīvotājus un viesus uz mūsu novada krāšņajiem Liliju svētkiem! Jau 13. reizi Vecumnieku pagasts tīsies liliju smaržā, piedāvājot iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras un izklaides sarīkojumu programmu, kas šogad vienojas „Sajūti Vecumniekus” svētku motīvā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933