Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētki

Vecumnieku novada dome un Vecumnieku tautas nams 17. un 18. jūlijā aicina novada iedzīvotājus un viesus svinēt mūsu novada tradicionālos un krāšņos Vecumnieku Liliju svētkus! Lai vairotu prieku un lepnumu par savu novadu, arī šogad vēlamies radīt īpašus svētkus, tāpēc īpaši domājām par pasākuma programmu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vecumnieku novada iedzīvotāji svinēja lielus svētkus – novada 10 gadu jubileju, kā arī tradicionālos 14. Liliju svētkus, kuri bija veidoti dzimšanas dienas tematikā!

Paldies 14. Liliju svētku organizatoriem un svētku dalībniekiem, ikviens varēja justies kā īstā dzimšanas dienas ballē. Paldies Vecumnieku tautas nama stiprajai komandai un pārējiem organizatoru palīgiem, kuri iesaistījās svētku tapšanā.

22. maija Domes sēdē tika apstiprināts Vecumnieku 14. Liliju svētku floristu darbu festivāla nolikums.

Festivāls notiks 13. jūlijā parkā aiz Vecumnieku tautas nama. To rīko Vecumnieku novada Dome sadarbībā ar Vecumnieku tautas namu.

Liliju svētku floristu konkursā 14. jūlijā žūrija 1. vietu piešķīra komandai «Cannas», kurā apvienojušās divas meistares – Ineta Kanna no Vecumniekiem un Kristīne Kuzma no Beibežiem, informē svētku rīkotāja un žūrijas vadītāja Līga Lauriņa.

Draudīgie mākoņi un lietus netraucēja piedalīties Liliju svētku otrās dienas Tvīda velobraucienā. Dienas moto bija “Izgaršo Vecumniekus”, to mēģināja ap četrdesmit dalībnieku. Pateicoties vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem un kulinārijas entuziastiem, notika degustācijas, iepazīstot ne tikai vietas, bet arī garšas, kas ir populāras tieši Vecumniekos.

14. jūlijā jau 12. reizi norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem, startējot 30 pāriem no Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas. Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur divi labākie pāri no grupas turpināja cīņu par "Liliju kausu 2018", bet pāri, kas neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo ‘’Čaiņika’’ kausu.

Ceturtdienas, 12. jūlija, pievakarē mazi un lieli novada iedzīvotāji pulcējās pie Vecumnieku pagasta muzeja, lai piedalītos foto orientēšanās pasākumā.

Vecumnieku novada dome un tautas nams no 12. līdz 14. jūlijam aicina visus novada iedzīvotājus un viesus uz mūsu novada krāšņajiem Liliju svētkiem! Jau 13. reizi Vecumnieku pagasts tīsies liliju smaržā, piedāvājot iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras un izklaides sarīkojumu programmu, kas šogad vienojas „Sajūti Vecumniekus” svētku motīvā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933