Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju kausa spraigā izspēle

14. jūlijā jau 12. reizi norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem, startējot 30 pāriem no Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas. Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur divi labākie pāri no grupas turpināja cīņu par "Liliju kausu 2018", bet pāri, kas neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo ‘’Čaiņika’’ kausu.

No Vecumnieku kluba startējošiem par Liliju kausu pēc grupu izspēles turpināja cīnīties Olita Simaško un Edgars Simaško, kā arī Līga Kivriņa un Guntis Kivriņš. Līgai ar Gunti turnīrs noslēdzās pirmajā izslēgšanas  kārtā izcīnot 9.-16. vietu, bet Olitai ar Edgaru vienu kārtu tālāk izcīnot 5.-8. vietu. Vēl četri Vecumnieku kluba pārstāvošie pāri cīnījās par “Čaiņika” kausu (gandarījuma turnīrs). Sanitai un Reno Rogām, Maijai un Raitim Gultniekiem izcīņa noslēdzās pirmajā kārtā ieņemot 25.-30. vietu, bet Laima Upeniece (Rīga)/Guntars Stipins izcīnot divas uzvaras ieņēma 19.-20. vietu. Lonija Stare/Ingus Trušinskis aizcīnījās līdz ‘’Čaiņuka’’ kausa finālam, kur nācās piekāpties iepriekšējā gada turnīra uzvarētājiem Marijai Ružānei (Latvijas izlases dalībnieks)/Aivaram Šutkam (Viļāni) ieņemot 18. vietu.

Atšķirībā no citiem turnīriem, Liliju kausā notiek arī izspēle par 3. vietu, kur savā starpā tikās Ieva Brikmane-Buklovska/Žanis Buklovskis(Rīga, Latvijas izlases dalībnieks) ar Andu Seimani (Jēkabpils, Latvijas izlases dalībnieks)/Laimoni Nagli(Kārsava). Ieva ar Žani sīvā cīņā 4:3 spēja izcīnīt uzvaru un turnīra kopvērtējumā ieņemt 3. vietu.  Lielajā finālā spēlēja Latvijas izlases dalībnieki Kristīne Mickus/Kristaps Mickus pret Zeltīti Stradi (Lizums)/Rihardu Tomašicki (Jēkabpils). Dienas laikā ļoti stabili spēlēja Kristīne ar Kristapu, kas visas dienas garumā zaudēja vien 4 legus un arī finālā ļoti pārliecinošs sniegums un uzvara ar rezultātu 4:0 tā izcīnot Liliju kausu pirmo reizi.  Zeltītei/Rihardam 2. vieta. Apsveicam uzvarētājus!

uzvaretaji2018

 Paldies visiem mūsu atbalstītājiem un dalībniekiem!

 Vecumnieku novada domei par kausiem, Vecumnieku tautas namam par telpām un viesmīlību.  Privātajai alus darītavai "Brālis", SIA "Arbora" par balvām, Vecumnieku darts kluba biedriem par palīdzīgu roku. Dalībniekiem par izteikto uzticību un dalību Liliju kausā. 

Darts

Reno Roga,
Vecumnieku tautas nama šautriņu metēju klubs "Darts"

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933