Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētki

Stelpiešiem ir jauka tradīcija jūlija vidū doties uz Vecumniekiem, lai ar savu pienesumu piedalītos kaimiņu pagasta Liliju svētkos. Esam ne vien dziedājuši un dejojuši, bet arī cepuši gardumus, gatavojuši rokdarbus.

Saulaini un koši izskanējuši kārtējie Liliju svētki Vecumniekos. Svētku organizatori bija parūpējušies, lai sev interesantas nodarbes un aktivitātes varētu rast ikviens svētku apmeklētājs.

Kā jau ierasts no plkst. 7:00 būs iespēja iepirkties Vecumnieku Liliju svētku tirgū Vecumnieku tirgus laukumā.

Savukārt Vecumnieku tautas namā tradicionāli būs skatāma lilijas ziedu izstāde, kurā aicinām piedalīties nesot lilijas ziedu uz Vecumnieku tautas namu 17. jūlijā no plkst. 10:00 – 12:00, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku pa tālr. 28667825

Jau 15. gadu viss Vecumnieku novads tiekas Vecumnieku Liliju svētkos, kas arī šogad – 17. un 18. jūlijā priecēja ar plašu svētku programmu jebkurai gaumei. Svētku noskaņu papildināja pamatīga vasaras svelme un prieks par iespēju būt kopā un cilvēkos, kas šajā vispasaules kroņa vīrusa posmā ir vislielākajā vērtē.

18. jūlijā, Vecumnieku Liliju svētku ietvaros, vidusskolas stadionā pulcējās iedzīvotāji no Vecumnieku un kaimiņu novadiem lai lielajā svelmē pārbaudītu savus spēkus gan sporta spēlēs, gan individuālajās disciplīnās.

Vecumnieku novada dome un Vecumnieku tautas nams 17. un 18. jūlijā aicina novada iedzīvotājus un viesus svinēt mūsu novada tradicionālos un krāšņos Vecumnieku Liliju svētkus! Lai vairotu prieku un lepnumu par savu novadu, arī šogad vēlamies radīt īpašus svētkus, tāpēc īpaši domājām par pasākuma programmu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vecumnieku novada iedzīvotāji svinēja lielus svētkus – novada 10 gadu jubileju, kā arī tradicionālos 14. Liliju svētkus, kuri bija veidoti dzimšanas dienas tematikā!

Paldies 14. Liliju svētku organizatoriem un svētku dalībniekiem, ikviens varēja justies kā īstā dzimšanas dienas ballē. Paldies Vecumnieku tautas nama stiprajai komandai un pārējiem organizatoru palīgiem, kuri iesaistījās svētku tapšanā.

22. maija Domes sēdē tika apstiprināts Vecumnieku 14. Liliju svētku floristu darbu festivāla nolikums.

Festivāls notiks 13. jūlijā parkā aiz Vecumnieku tautas nama. To rīko Vecumnieku novada Dome sadarbībā ar Vecumnieku tautas namu.

Liliju svētku floristu konkursā 14. jūlijā žūrija 1. vietu piešķīra komandai «Cannas», kurā apvienojušās divas meistares – Ineta Kanna no Vecumniekiem un Kristīne Kuzma no Beibežiem, informē svētku rīkotāja un žūrijas vadītāja Līga Lauriņa.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933