Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vairāk nekā simts sportistu pulcējās Darts sacensībās Misas tautas namā

 

7. martā, Vecumniekos, Misas tautas namā, norisinājās ceturtās 2020. gada sezonas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā.

Misas tautas nama zālē valdīja saspringta gaisotne, dalībnieki bija koncentrējušies mērķim un viss noritēja raiti, tomēr līdz sacensību noslēgumam pagāja visa diena. Kopumā sacensībās piedalījās 116 dalībnieki. Kā atzina sacensību organizators, Latvijas Darts organizācijas prezidents, mūsu novadnieks Reno Roga, šāda mēroga sacensības mūsu novadā norisinās pirmo reizi. Dalībnieku skaits varēja būt arī lielāks, bet vienlaicīgi ar šīm norit Latvijas - Baltijas mēroga darts sacensības arī Lietuvā un dalībnieki no Lietuvas piedalās tajās.

Foto: Andra Matuļenko un Reno Roga

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933