Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Turpmāk pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Jaunolis" vadīs Ingars Štelfs

Ar 10. aprīli SIA "Jaunolis " kapitālsabiedrības valdes locekļa amatā stājies līdzšinējais Stelpes pagasta pārvaldes vadītājs Ingars Štelfs.

Vecumnieku novada pašvaldības izsludinātajam konkursam, kura pieteikumu termiņš noslēdzās šī gada 28. februārī Jaunoļa valdes locekļa amatam pieteicās trīs kandidāti. Pēc pirmās konkursa kārtas noskaidrojās, ka amata prasībām atbilda divi, kuri tika uzaicināti uz interviju. Otrajā konkursa kārtā spēcīgāks izrādījās Ingars Štelfs, kurš pēc amata pretendenta atlases un izvērtēšanas konkursa nolikuma saņēma visvairāk punktu. Šim mērķim īpaši izvēlēta komisija trīs locekļu sastāvā, vērtējot kandidātus vērā ņēma to izglītību, iepriekšējo darba pieredzi, profesionālās prasmes un zināšanas, kā arī personības iezīmes.

Ingars Štelfs pēdējos divus gadus aizvadīja Stelpes pagasta pārvaldes vadītāja darbā. Uzzinājis par Jaunoļa amata konkursu, nolēma pieteikties - izaicinājuma, personīgās izaugsmes, kā arī ģimenes apstākļu vadīts. “Neviens neteica, ka te (Jaunolī - red.) būs viegli; neteica arī, ka būs smagi,” stāsta I. Štelfs. Lēmums par amata nomaiņu Štelfu ģimenē tika kārtīgi izvērtēts, īpaši ņemot vērā darba vietas tuvumu dzīvesvietai – Vecumnieku pagastam. Jaunais Jaunoļa vadītājs arī min, ka vēlējās dzīvē ieviest pārmaiņas.

Stelpes pagasta pārvaldē aizvadītie divi gadi bijuši ražīgi, atskatoties uz paveikto, I. Štelfs stāsta, ka priecājas, ka divu gadu laikā, līdzās ikdienas darbiem, izdevies uzsākt pagasta bibliotēkas remonta, kā arī estrādes jumta atjaunošanas projekta procesus, labiekārtot Steņģu dīķa teritoriju, kā arī sakopt teritoriju pie kapiem un citviet pagastā. Lai gan darbu veicis pēc labākās sirdsapziņas, I. Štelfs atzīst, ka visus darbus līdz galam novest nav izdevies, tas būšot jāpaveic nākamajam vadītājam.

Ingars Štelfs izsaka lielu paldies Stelpes iedzīvotājiem, kā arī kolēģiem pagasta pārvaldē  – par to, ka juties pieņemts un atbalstīts, kā arī par kopā pavadītajiem diviem gadiem.

Strādājot pārvaldes darbā Stelpē, uzkrāta arī pieredze ceļu pārvaldes jomā, tikai kā atzīst pats I. Štelfs: "Šī būs šaurāka, dziļāka niša, nekā pārvaldē. " Lai gan absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultāti, daudzus gadus jaunais vadītājs veltījis darbam tieslietu sistēmā.

Valdes locekļa amatā I. Štelfa plānā ir pašvaldības kapitālsabiedrības izaugsme. Štelfs nesola brīnumus, taču censties noturēt esošo kapitālsabiedrības līmeni, kā arī tiekties uz tās attīstību. Kā atzīst I. Štelfs, tas atkarīgs arī no komandas, ar ko ikdienā strādās plecu pie pleca, jābūt tandēmā gan ar vadību, gan padotajiem.

Iepriekšējais SIA "Jaunolis " valdes loceklis Lauris Mediņš amatu atstāja 9. aprīlī. Savukārt, līdz apstiprinās jaunu Stelpes pagasta pārvaldes vadītāju, tā pienākumus pildīs Bārbeles pagasta pārvaldes vadītāja Santa Bračka.

SIA "Jaunolis" ir pašvaldības kapitālsabiedrība, kuras pamatdarbība ir pašvaldības ceļu un ielu ikdienas uzturēšana. SIA "Jaunolis " adrese: Rīgas iela 29a, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933. E-pasts: . Valdes locekļa Ingara Štelfa kontakttālrunis: 29154643.

Rakstu sagatavoja Agnese Čikule,

Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933