Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Latvijas komandas sasniegumi Pasaules čempionātā svarbumbu celšanā

No šā gada 21. līdz 25. oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā, kur piedalijās 32 valstu sportisti. Kuplā pulkā tika pārstāvēta arī Lavijas komanda, kas arī var lepoties ar labiem sasniegumiem.

Profesionālā grupā Līga Latkovska, kura pašlaik dzīvo un trenējas Lielbritānijā, svaru kategorijā 68+ visgrūtākajā sieviešu discipīnā (divcīņa ar 24 kg) izcīnija otro vietu. Individuālajās disciplīnās uzreiz aiz goda pjedestāla palika Edgars Getmančuks (Vecumnieki) un Vladislavs Voitehovičš (Jēkabpils). Komandu stafetē grūšanas vingrinājumā Latvijas komandai – Vladislavs Voitehovičš (Jēkabpils), Vasilijs Giņko (Ventspils), Māris Rubulis (Viļāni), Edgars Getmančuks (Vecumnieki) - trešā vieta, bet stafetē garajā ciklā mūsu puiši kļuva par piektajiem.

Amatieru klasē Ludmila Ivanova (Aukšdaugavas novads) ar savu pirmo startu uzreiz izcīnija pirmo vietu savā svaru kategorijā.

Veterānos savās vecuma grupās un kategorijās Daugavpilieši Alfrēds Kokins un Jūrijs Kopasovs izcīnija attiecīgi pirmo un otro vietu. Stefetē Latvijas veterāniem trešā vieta (M. Rubulis, V. Giņko, A. Kokins, J. Kopasovs).

Paralēli norisinājās Pasaules spēles, kur pirmo vietu ar 32 kg svarbumbu grūšanā izcīnija Līga Latkovska un armijas raušanā Māris Rubulis izcīnīja otro vietu.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija pateicas Daugavpils pilsētas, Jēkabpils pilsētas, Ventspils pilsētas, Augšdaugavas novada, Rēzeknes novada un Bauskas novada pašvaldībām par sportistu atbalstu. Un, protams, paldies pašiem sportistiem un viņu treneriem par ieguldīto darbu, par centību un neatlaidību šajā grūtajā laikā.

 

 Māris Rubulis,
Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes priekšsēdētājs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933