Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Ugunsdzēsēju depo cer pabeigt laikus

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vecumnieku posteņa piebūves celtniecība ik pa brīdim kavējusies, tomēr tagad pašvaldībā cer to pabeigt laikus.

Jaunajā ēkas daļā paredzēta novietne vēl vienai glābēju automašīnai ar lielāku cisternas tilpumu, ko plānots saņemt šogad. Kā informē pašvaldības izpilddirektore Aiga Saldābola, būvdarbu līgums noslēgts ar SIA «Kvintets M» par 47 350,43 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Darbi iepriekš kavējušies. «Traucēja laikapstākļi pavasarī, kuru dēļ bija vajadzīga tehniskā pauze,» skaidro A.Saldābola, «būvdarbu gaitā atklājās, ka projektā nav iestrādāta vienas kores daļas siltināšana. Projekts bija jāpapildina, bet būvēt tikmēr nevarēja.»

Kopš pavasara A.Saldābola objektu apmeklējusi regulāri, konstatējot, ka kavēšanās iemesli nav tikai laiks vai projekta nepilnības. «Jūnija vidū vienojāmies ar būvniekiem, ka darbi tiks organizēti raiti, stingri ievērojot visas darba drošības prasības. Projekts ir izlabots, darbu izpildei piešķirts papildu finansējums 1652,41 eiro bez PVN. Pirms Jāņiem iebetonēta grīda, uzlikts jumta pārsegums. Ir cerības objektu pabeigt plānotajā termiņā.»

Līguma termiņš ir jūnija beigas, kopējās izmaksas patlaban sasniedz 49 002,84 eiro. Kā atzīst A.Saldābola, ir svarīgi ēku pabeigt līdz jaunā glābēju auto saņemšanai. Kā domes Attīstības komitejas sēdē informēja bijušais VUGD Vecumnieku posteņa komandieris Māris Plēsnieks, jauno mašīnu varētu saņemt novembrī, un līdz tam novietnei vajadzētu būt pabeigtai.

Ugunsdzēsēju depo jaunā autonovietne jūnija otrajā pusē tapusi straujā tempā.

 

Antra Ērgle,
VNZ redaktore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933