Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Darbu uzsāk divas jaunas interneta vietnes ērtākai nometņu un pulciņu atrašanai

Mēs esam E-Pulcini.lv un E-nometnes – interneta vietnes, kurās jau tuvākajā laikā vienkopus varēs atrast interešu izglītības pulciņus un nometnes Rīgā un visā Latvijā.

Ar šo vēstuli visupirms vēlamies iepazīstināt ar sevi.

 

Kad tika izstrādāts portāls www.e-nometnes.lv,  redzējām nepieciešamību izveidot arī E-pulcini.lv, jo droši ikvienam, kurš kaut reizi meklējis pulciņus bērniem un sev, ir radies priekšstats, cik sarežģīts un laikietilpīgs ir šis meklēšanas process. Tādēļ arī E-nometnēm ir pievienojies portāls E-Pulcini.lv, lai pulciņu rīkotājiem būtu ērti sniegt piedāvājumus, savukārt vecākiem atrast meklēto.

Pulciņu un nometņu saraksts tiek papildināts katru dienu, un, lai atvieglotu bērna un vecāku interesēm un vajadzībām piemērotākā pulciņa vai nometnes atrašanu, portālā ir izveidots arī īpašs meklētājs.

E-Pulcini.lv un E-nometnes komanda labprāt redzētu arī jūsu rīkoto pulciņu vai nometni mūsu portālā, to varat pievienot gan latviešu valodas sadaļā šeit: http://e-pulcini.lv/pulcina-pieteikuma-anketa/ vai http://www.e-nometnes.lv/nometnes-pieteikuma-anketa/ , gan krievu valodas sadaļā šeit: http://e-pulcini.lv/ru/форма-заявки/ vai http://e-nometnes.lv/ru/форма-заявки/, bet pirms tam nepieciešams reģistrēties http://www.e-pulcini.lv/registreties/ vai http://www.e-nometnes.lv/registreties/ .  Pašreiz šie pakalpojumi tiek piedāvāti bezmaksas.

Vēlamies norādīt, ka esam papildinājuši portālā pulciņu un nometņu pieteikuma anketu ar papildu filtra (linku), tas ir – iespēju jums pievienot pulciņa vai nometnes reģistrēšanās anketu.

E-pulciņi un E-nometens arī atrodami facebook lapā https://www.facebook.com/pulcini/ (@epulcini.lv), https://www.facebook.com/enometnes (@enometnes.lv), kur katra pulciņa un nometņu rīkotāja pievienotā informācija portālā www.e-pulcini.lv un www.e-nometnes.lv tiks publicēta facebook lapā.

Mēs plānojam lapas arvien attīstīt un pilnveidot, un, ja jūsu komandai ir kādi ierosinājumi, labprāt tos uzklausīsim.

E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv komanda

http://www.e-nometnes.lv

http://www.e-pulcini.lv

 

Plašāka informācija:

Ilze Zvaune
E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv dibinātāja
Tel.29431310
Epasts info@e-nometnes.lv un info@e-pulcini.lv

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933