Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku vidusskola atkal uzvar Zemgales reģionā!

Otrdien, 26. februārī, Valgundē, norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā zēniem, pamatskolas vecuma grupā. Jāpiemin, ka pirms 2 nedēļām, 12. februārī, mūsu zēni jau izcīnīja zelta medaļas vidusskolu vecuma grupā.

Arī šoreiz mūsu skolas zēni dominēja visās spēlēs, nezaudējot nevienā no spēles setiem.

Vispirms apakšgrupas pirmajā spēlē ar rezultātu 2:0 tika apspēlēti Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas jaunie volejbolisti, pēc tam ar tādu pašu rezultātu tika pieveiktas Kandavas internātvidusskolas un Bauskas 2. vidusskolas komandas.

Pusfinālā mūsu zēniem stājās pretī Ozolnieku vidusskolas komanda, pirmais sets pagāja ļoti līdzīgi un tikai seta galotnē izdevās gūt minimālu pārsvaru, kas ļāva izcīnīt uzvaru setā, otrajā setā zēni spēja izpildīt spēles plānu un uzvarēja jau pārliecinošāk, līdz ar to uzvara visā spēlē ar 2:0.

Finālā mūsu komandai stājās pretī Kalnciema vidusskola, lai gan spēle nebija viegla, zēni spēja izpildīt pirms spēles izvirzītos uzstādījumus un svinēja uzvaru ar 2:0, līdz ar to mūsu zēni izcīnīja zelta medaļas arī pamatskolu vecumu grupā.

Komandā spēlēja: Rūdis Caune, Verners Kļaviņš, Mārtiņš Dābols, Pēteris Vietnieks, Niks Vucāns, Edijs Pīrāgs, Roberts Caune un Alekss Žukausks

Šī gada labie rezultāti volejbolā ir daudzu gadu mērķtiecīgs treniņu darbs un tikai pēdējos 2-3 gadus mēs redzam šī darba augļus.

Vēlējos pateikties puišiem par lielo apjomīgo darbu, ko gadu gaitā esam kopā pavadījuši gan trenējoties, gan piedaloties dažādos turnīros un sacensībās, paldies jums puikas.

Rinalds Zariņš

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933