Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Grants ceļu stāvokļa dēļ var kavēties atkritumu izvešana Vecumnieku novada iedzīvotājiem

Nokūstot sniegam un sākoties atkusnim, būtiski pasliktinājusies situācija uz grants zemes ceļiem, kas apgrūtina arī atkritumu izvešanu. Atkritumu izvešana Vecumnieku novadā, tāpat kā citviet, notiek pēc iepriekš sastādīta grafika. Diemžēl reizumis gadās situācijas, kad atkritumu izvešana nenotiek laikus, jo sliktie ceļu apstākļi liek būtiski samazināt auto pārvietošanās ātrumu un palielina laiku, kas nepieciešams attālāku adrešu sasniegšanai.

Ceļu seguma stāvokļa dēļ atkritumu izvešanas automašīnas arī vairāk kārt iestigušas dubļos, kas kavējis atkritumu izvešanu saskaņā ar grafiku visiem Vecumnieku novada klientiem.

Ņemot vērā, ka atkritumu savākšanas auto poligonā jānokļūst līdz plkst.22:00, maršruta veikšanai paredzētais laiks ir ierobežots un gadās, ka iepriekšminēto iemeslu dēļ autovadītāji visas maršrutā iekļautās adreses nepaspēj apmeklēt. Šādās situācijās sazināmies ar klientiem, lai informētu par radušos situāciju un vienotos par citu atkritumu izvešanas laiku.

Jāņem arī vērā, ka privātmājām, kas atrodas uz vienas ielas vai pat vienā pagastā, atkritumu izvešana var notikt dažādās dienās, jo maršrutu plānošanā tiek ņemti vērā dažādi faktori, tostarp, nepieciešamais izvešanas biežums un konteinera tilpums.

Ņemot vērā, ka SIA „Eco Baltia vide” darbu Vecumnieku novadā sākusi tikai pirms mēneša, šoferīšiem bija nepieciešams arī laiks, lai apgūtu jaunizveidotos maršrutus, iepazītu dažādos piebraucamos ceļus, kas arī ietekmē pakalpojuma sniegšanas ātrumu. Šos gadījumus ņemsim vērā, plānojot savu darbu turpmāk.

Mēs no sirds atvainojamies Vecumnieku novada iedzīvotājam, kuriem bijusi kavēta atkritumu izvešana, kā arī pateicamies iedzīvotājiem par sapratni šajā pārmaiņu periodā.

 

Daiga Buča
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Eco Baltia grupa

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933