Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Uzsāktas Nacionālās volejbola līgas 1 izslēgšanas spēles

9. marta vakarā Misas vidusskolas sporta zālē tika uzsāktas Nacionālās volejbola līgas 1 izslēgšanas spēles.

1. kārtā Vecumnieku novada komandai pretī stājās Volejbola klubs “Aizkraukle”. Šī gada pamatturnīrs vairākas reizes ir pierādījis, ka komandām rezultāti var būt mainīgi. Volejbola komanda “Vecumnieki”, uzvarot šī gada pamatturnīrā, ir nodrošinājusi mājas spēļu priekšrocības, jo izslēgšanas turnīrā tiek izspēlēta sērija līdz divām uzvarām, tas nozīmē, ka Vecumnieku novada komandai izšķirošā spēle notiks mājās - Misā.

Pirmā cīņa 9. martā noslēdzās ar Vecumnieku novada komandas uzvaru trīs setos sērijā 1:0. Jāatzīst, ka gala rezultāts nemaz neatspoguļo spēles raksturu un gaitu. Spēle bija ļoti asa, nepiekāpīga un emocionāla, neatkarīgi no rezultāta katrā no spēles epizodēm. Tiesnešiem bija daudz darba. Skatītāji enerģiski atbalstīja mājiniekus, kas uzmundrināja spēlētājus.

Vecumnieku un Aizkraukles pāra otrā spēle paredzēta sestdien, 16. martā plkst. 19:00 Aizkraukles sporta centrā, ja būs nepieciešams, tad izšķirošā spēle notiks 17. martā plkst. 17:00 Misā.

Vecumnieku komandas treneris Jānis Plūme pēc spēles bija piesardzīgs: “Priecājos, ka izdevās izcīnīt uzvaru. Komanda nospēlēja labi, taču ne savā līmenī. Ļoti labi kopējā komandas spēlē ienāca Kristaps Lisovskis, Nauris Artimovičs un Rolands Plēsnieks, kad  tika lauzta spēles gaita. Ir ko uzlabot, jo pretiniekam ir ļoti laba agresīva serve. Mums jāturpina būt kā komandai, un jāsakārto servju uzņemšana, jo Aizkrauklē būs vēl grūtāk.” J. Plūme pateicas aktīvajiem atbalstītājiem par spēlētāju motivēšanu.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933