Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku volejbolisti iekļūst Nacionālās volejbola līgas 1 pusfinālā

Vecumnieku novada vīriešu volejbola komanda Vecumnieki Latvijas volejbola federācijas rīkotājā čempionātā, Nacionālā volejbola līga 1, pārvarējuši ceturtdaļfināla kārtu, izcīnījuši divas uzvaras pār Volejbola klubu Aizkraukle, uzvarot sērijā līdz divām uzvarām ar 2:0.

Pirmajā spēlē, 9.martā Misā, Vecumnieku volejbolisti uzvarēja ar 3:0 (25:19, 25:21, 25:18). Rezultāts šajā spēlē neattēloja to, kas notika laukumā. Vecumnieku spēlētāji teicami darbojās aizsardzībā, kas deva ļoti lielu ieguldījumu gala rezultātā. Spēles otrais sets izrādījās atslēgas sets. Pēc pārliecinošās uzvaras pirmajā setā Vecumnieku komanda atslābinājās, ko nekavējoties izmantoja pretinieks. Iesaistoties spēlē spēlētājiem no soliņa, sets un visa spēle tika glābta. 9. marta vakarā uzvarētājs tika noteiks nepilnā pusotrā stundā.

Abu komandu otrajā izslēgšanas turnīrā spēlē aina bija pavisam cita. Liela atdeve  laukumā no abu komandu spēlētājiem, nevienai no komandām neļāva nokļūt vadībā vairāk par diviem punktiem. Ar skaistām garām izspēlēm pirmā seta uzvarētājs tika noskaidrots 30 minūšu laikā un tas izdevās mūsu komandai ar 31:29.

Spēles otrajā un trešajā setā aizkrauklieši bija atšifrējuši Vecumnieku komandas nodomus uzbrukumā un neitralizēja tos, kas lika viesiem no Vecumniekiem kādā brīdī apstāties un nonākt iedzinējos 17:25, 26:24 VK Aizkraukles labā.

Spēles ceturtajā setā Vecumnieku komandai nebija, kur atkāpties. Mobilizējoties iesāktais ceturtais sets deva iespēju noslēgt to savā labā 25:22.

Spēles izšķirošo setu Vecumnieku komandai izdevās iesākt teicami, veiksmīgs uzbrukums, tika apturēts pretinieku uzbrukuma līderis 1 pret 1 un neliels handikaps iegūts. Iegūtais pārsvars ļāva priekšlaicīgi uzgavilēt Vecumnieku komandas kuplajam atbalstītāju pulciņam Aizkrauklē, kas lielāko daļu spēles bija skaļāki kā vietējie. Uzvara piektajā setā 15:9 un visā sērijā ar 2:0.

Vecumnieku komandas treneris Jānis Plūme, pēc pirmās izslēgšanas kārtas, bija piesardzīgs: “Ļoti laba sajūta, ka izdevās uzvarēt jau šovakar. Paldies par to puišiem. Lieliski, ka mums izbraukuma spēlē bija tik liels atbalsts tribīnēs, tas noteikti palīdzēja.” Treneris secina, ka abas izslēgšanas spēles atšķīrās, pirmajā mēs noteikti bijām veiksmīgāki. Vairāk gūti punkti pēc veiksmīgas spēles aizsardzībā. Šajā spēlē abas komandas lieliski cīnījās aizsardzībā. J.Plūme uzteic Armandu Gruduli un Reini Zelču, kas ļoti labi bloķēja.

MG 1362

“Labā ziņa ir tā, ka tagad zinām, ka pēdējo spēli līgā, 13. aprīlī, aizvadīsim savā zālē Misā, kad notiks medaļu dalīšana,” informē treneris Jānis Plūme.

Vecumnieku novada volejbola komandu Vecumnieki atbalsta SIA “Smilšpapīrs”, SIA “Kurmenes Būvnieks”, Kafejnīca “Sēdnīca”, Z/S Roņi, Vecumnieku novada dome un ‘’Sporta punkts”.