Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Pasākumi

Tvīda velobrauciens "Izbrauc cauri laikam"

Izbrauc cauri laikam 3 1

17. jūlijs, Liliju svētku svētku pirmā diena

Aicinām uz tradicionālo Tvīda velobraucienu, kas šogad mūs vedīs cauri laikam. Ceļu sāksim Aizupes parkā, pēc tam pa Jaunā ezera promenādi dosimies uz Sarkano skolu, kur mūs sagaidīs Vecumnieku pagasta Novadpētniecības centra vadītāja Rita Kovala. Uzzināsim, kā vēsturisko izdodas apvienot ar mūsdienīgo. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz DUS «NESTE», kur mūs sagaidīs Līga Veismane ar uzdevumu un stāstu par degvielas nozīmi, ceļojot cauri laikam un vietām. Atminoties sendienas, kad degvielas vēl nebija un vienīgais pārvietošanās palīgs bija zirgi, kā pēdējais pieturas punkts izvēlēts jāšanas sporta klubs «JSK GAITA». Tur būs iespēja uzzināt ko jaunu un pabarot zirgus, tādēļ visi, kuri vēlas ir aicināti ņemt līdzi kādu gardumu zirdziņiem (burkānu vai rupjmaizi).

Tvīda velobrauciens noslēgsies Vecumnieku tautas nama parkā, kur mūs sagaida pikniks brīvā dabā, tāpēc aicinām laikus padomāt un pildīt savus velo grozus ar plediem un piknika našķiem. Vakara izskaņā brīvā atmosfērā baudīsim koncertu kopā ar dziesminieku Ēriku Loku.

Tvīda moto šogad ir «IZBRAUC CAURI LAIKAM», tādēļ brauciena dalībnieki aicināti tērpties aizvadīto gadsimtu tērpu stilā. Tie var būt gan 19. gs. ampīra stila gaisīgie tērpi, gan 20-to gadu Art Deco tērpi, protams, tie var būt arī 60-to un 70-to gadu hipiju stila tērpi vai kas mūsdienīgāks.

Apmeklētājus aicinām būt sociāli atbildīgiem un ieturēt distanci no citiem apmeklētājiem, kā arī ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus!

Vairāk informācijas par svētkiem: https://vecumnieki.lv/sabiedriba-aktualais/2833-svinesim-liliju-svetkus-visi-kopa 

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933