Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Pasākumi

Orientēšanās sporta sacensības Vecumniekos

Otrdien, 15.septembrī Vecumniekos norisināsies orientēšanās seriāla O-Upmale šīs sezonas 12.kārtas sacensības. Līdz šim esam piedzīvojuši vairākus nakts rogainings un labirint orientēšanās pasākumus Vecumniekos, taču beidzot notiks arī klasiskās orientēšanās sacensības pavēles secībā.

Sacensības starts un finišs Vecumnieku vidusskolas stāvlaukumā. Starts brīvi izvēlētā laikā no plkst: 17:00 līdz 19:00. Sacensībās var startēt kādā no 5 dažāda garuma un meistarību distancēm. Distances visām gaumēm no iesācēju un bērnu distances līdz 1,5 km garai līdz pieredzējušu orientieristu, sportistu 7 km garai distancei.

Ekipējums - Pirms starta izsniegsim karti, kompasu, ja nepieciešams (varam apmācīt kompasa lietošanā) un atzīmēšanās čipu, ar ko fiksēt laiku kontrolpunktos. Tev tikai ērti jāapģērbjas pastaigai vai skriešanai.

Šī ir iespēja, izmēģināt orientēšanās sporta veidu tepat Vecumniekos, aizraujošu, dinamisku, piedzīvojumiem bagātu un kas zina, varbūt, tas Jūs uzrunās, aizraus un kļūs par sporta veidu mūža garumā līdzi kā mums orientēšanās kluba Eko O dalībniekiem.

Nolikums, iepriekšējo kārtu rezultāti, seriāla kopvērtējums, starta vieta 15.septembrī - http://ekoo.mozello.lv/o-upmale/

Orientēšanās ABC - https://lof.lv/kas-ir-orientesanas

Pasākuma laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana. Pārzinis: Vecumnieku novada pašvaldība, juridiskā Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933, datu apstrādes nolūks - informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Vecumnieku pašvaldības tīmekļa vietnes www.vecumnieki.lv sadaļā Pašvaldība / Personas datu aizsardzība, iepazīstoties ar Vecumnieku novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Vecumnieku novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politika” vai klātienē Vecumnieku novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933