Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Enerģiski aizvadīti Kurmenes pagasta sporta svētki

Jūlija pēdējā sestdienā notika Kurmenes pagasta sporta svētki, kuros piedalījās ne tikai kurmenieši, bet arī citu novadu iedzīvotāji, lai sportiskā gaisotnē aktīvi pavadītu saulaino un karsto dienu.

Visas dienas garumā mazākajiem sporta svētku apmeklētājiem bija iespēja priecāties piepūšamajās atrakcijās un plkst. 11.00 Janas Saknes vadībā norisinājās III Kurmenes bērnu sporta svētki. Pēc aktivitātēm visi bērni saņēma medaļas un konfektes.

Lielākajiem sporta svētku dalībniekiem bija iespēja sacensties gan vairākos komandu sporta veidos, gan pierādīt savas spējas dažādās individuālajās disciplīnās.

Vislielākā konkurence bija basketbolā 3:3. Savus spēkus pierādīja un savā starpā sacentās 12 komandas. 1. vietas ieguvēji komanda “Cīruļi 3” atzīst, ka basketbolā izdevies pārsteigt pašiem sevi, ierindojoties rezultātu tabulas augšgalā, jo neviens no komandas basketbolu gandrīz nemaz nespēlē. “Uzvarēt palīdzēja sāncensības gars un 100% atdeve!” atzīst komandas spēlētāji.

IMG 2079

Rezultāti basketbolā 3:3:

1.vieta – „Cīruļi 3”: Kristaps Lisovskis, Oskars Lisovskis, Dinārs Zeltkalns, Jānis Krēmers.

2.vieta  - „Cīruļi”: Jānis Klāviņš, Jānis Zadovskis, Jānis Kadiķis un Jānis Popmanis.

3.vieta – „Skaistkalne”: Artūrs Jankovičs, Ulvis Karelsons, Mareks Enģelis, Edgars Getmančuks.

Savukārt sporta veidu, kurā Vecumnieku novada sportisti ir guvuši ievērojamus rezultātus – volejbolu, spēlēt gatavas bija 7 komandas. Spēlētājiem, kuri spēlē tikai prieka pēc, bija kārtīgi jāpacīnās ar jau pieredzējušiem spēlētājiem. Kristaps Lisovskis no komandas “Cīruļi” atzīst, ka “volejbolā uzvarēt mums palīdzēja tas, ka visi spēlētāji esam labi draugi arī dzīvē, spēļu laikā valdīja draudzīga un jautra atmosfēra. Bija ļoti labs bloks un izcila sadarbība ar cēlāju.”

IMG 2060 copy

Rezultāti volejbolā:

1.vieta – „Cīruļi”: Kristaps Lisovskis, Oskars Lisovskis, Dinārs Zeltkalns, Kristaps Balodis, Jorens Janišonis, Jānis Popmanis.

2.vieta – „Cīruļi 2”: Jānis Klāviņš, Jānis Zadovskis, Jānis Kadiķis, Rolands Plēsnieks, Jānis Krēmers, Dāvis Ivanovs.

3.vieta – „A kuru tas interesē”: Ivars Sproģis, Jānis Plāters, Jānis Kovals, Jānis Leimanis, Jānis Sils, Ainārs Balcers un Edgars Gulbis.

Otro gadu pēc kārtas SIA "Kurmenes būvnieks" pasniedza kausu labākajam volejbola spēlētājam. Šogad balvu saņēma uzvarētājkomandas spēlētājs Kristaps Balodis. "Manuprāt, jebkurš no komandas bija šo balvu pelnījis - visi bijām vienlīdz labi! Mūsu komanda cīnījās godam, bija liels prieks atkal spēlēt visiem kopā un vel lielāks prieks - uzvarēt!" atzīst Kristaps.

Bet trešajā komandu sporta veidā – futbolā, aktīvi iesaistījās 6 komandas. Aktīvā futbola līdzjutēja Lauma Vidovska novēroja, ka kurmenieši cīnījās sīvi. Kurmenes futbolisti tikuši līdz pat pusfinālam, kur, diemžēl, izkrituši, jo tomēr citas komandas izrādījās pārākas. “Ņemot vērā, ka citu komandu spēlētāji bija krietni vecāki un futbolu spēlē daudz ilgāk, kurmenieši tomēr nepadevās un cīnījās godam!” secina Lauma.

IMG 2083

Rezultāti futbolā:

1.vieta - ‘’Ērberģe’’: Jaroslavs Bīmanis, Mārcis Bīmanis, Andris Bīmanis, Jānis Jukšs, Alens Griškevičs, Reinis Zariņš, Artis Pauniņš, Dagnis Dobrovoļskis, Alens Dobrovoļskis un Andris Caune.

2.vieta – „FK Ramzess”: Edgars Drezovs, Jānis Zunde, Jānis Belinskis, Raimonds Bergmanis, Arnis Plāters, Aleksandrs Saulītis, Andris Marherts, Ēriks Ķikurs, Edgars Gulbis un Ivars Sproģis.

3.vieta – „FK Pentagons/Olips”: Artis Ozoliņš Elvis Ozoliņš, Sands Kļaviņš, Jurģis Adamovičs, Dāvis Zuikims, Dāvis Skangalis, Einārs Šitka, Edvīns Pavlovs, Agnis Smalganovičs un Kristaps Barkovskis.

Individuālajās aktivitātēs vispieprasītākā bija šautriņu mešana – sacentās 76 vīrieši un 40 sievietes, lai pierādītu savu precizitāti un trāpīgumu.

Rezultāti šautriņu mešanā:

Sievietes:

1.vieta – Monta Kaļķe

2.vieta – Zane Vilciņa

3.vieta – Simona Freimane

Vīrieši:

1.vieta – Dāvids Laumanis

2.vieta – Sandis Bajars

3.vieta – Juris Strupuls

Zolītes turnīrā piedalījās 9 spēlētāji, kuriem bija īpaši jāpiepūlās, lai šajā karstajā dienā spētu koncentrēties un mēginātu uzvarēt prāta spēlē.

Rezultāti zolē:

1.vieta – Juris Timofejevs

2.vieta – Klāvs Sniķeris

3.vieta – Mārtiņš Varekājs

7 stiprākie un izturīgākie sportisti pārbaudīja savus spēkus svaru bumbas celšanā.

Rezultāti svaru bumbas celšanā:

1.vieta – Edgars Getmančuks

2.vieta – Matīss Cēnis

3.vieta – Ingus Raups

Vēl sporta dienas ietvaros notika arī šaušana ar peintbola šauteni. Lauma Vidovska ir viena no tām, kas labprāt un aktīvi iesaistās dažādās piedāvātajās aktivitātēs. Šoreiz viņa izmēģināja savus spēkus šajā disciplīnā, iegūstot 2. vietu. “Šaušana ar peintbola pistoli man patika visvairāk no visām disciplīnām. Visi bijām lielā azartā. Interesanti, ka, kā redzams rezultātu tabulā, trīs godalgotās vietas dalījām mēs - mednieku meitas,” atzīst Lauma.

Peintbola rezultāti:

Sievietes:

1.vieta – Enija Dukāte

2.vieta – Lauma Vidovska

3.vieta – Elīna Rozēna

Vīrieši:

1.vieta – Aivis Siliņš

2.vieta – Romāns Meteņko

3.vieta – Ivars Drezovs

Dalībnieki secina, ka lielais karstums netraucēja sporta dienas norisei, taču nogurdināja gan. Varēja būt vēl vairāk tieši individuālās disciplīnas. Vecumnieku pagasta jaunietis Kristaps Lisovskis ar prieku atzīst, ka labprāt piedalās arī sporta spēlēs citos pagastos. Uz Kurmeni brauc katru gadu, jo tur vienmēr ir daudz komandas, kas sporta svētkiem piešķir jēgu, kā arī Kurmenes sporta svētki vienmēr ir labi noorganizēti. Ir prieks par pasākuma apmeklētību un atsaucīgajiem sportistiem.

Foto galerija pieejama ŠEIT.

Alise Dreimane,
Ina Lukjaņina,
Sporta darba orgnizatore Vallē un Kurmenē

Sacensību norises bildes - Ina Lukjaņina
Apbalvošanas bildes  - Lauma Vidovska

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933