Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina piedalīties Aktivitāšu dienā Bārbelē

10. augustā Bārbeles parkā un sporta laukumā aicinām piedalīties Aktivitāšu dienā Bārbelē. Jau no plkst. 9.30 sporta laukumā tiks reģistrētas komandas minifutbola, pludmales volejbola un virves vilkšanas sacensībām.

Plkst. 10.00 galvenais tiesnesis Agris Sakne dos startu komandu spēlēm. Ar spēļu nolikumu interesenti var iepazīties zemāk, kā arī Bārbeles pagasta pārvaldē un Bārbeles tautas namā.

Savukārt, Bārbeles pagasta parkā aktivitāšu dalībniekus gaidīsim jau no plkst. 11.30, kad darboties sāks tirdzniecības telts.  

Plkst. 12.00 Bārbeles parka estrādē lielos un mazos skatītājus gaidīs bite un bizbizmārīte, lai kopā dotos aizraujošā ceļojumā – skanot jautrām dziesmām, ceļā ies jautri, jo izrādās, ka katrai konfektei ir sava īpašā recepte, kas slēpjas senā recepšu grāmatā, kuru var atslēgt tikai īpašā dienā un īpašā laikā. Kad būs uzburta īstā un vienīgā brīnumkonfekte, bite un bizbizmārīte nesteigsies doties prom, bet gan aicinās bērnus iesaistīties rotaļprogrammā.

Plkst. 13.00 darboties sāks arī sportiskās un radošās darbnīcas. ‘’Pārsteigumu karuselis’’ piedāvās 4 radošas nodarbes – tieši kas šajās darbnīcās tiks veidots, lai paliek vēl noslēpums, pagatavotie darbiņi bērnus priecēs arī pēc pasākuma.  logo karus

Tāpat plkst. 13.00 darboties sāks arī sportiskās stacijas Janas Saknes vadībā. Kā jau sportā pienākas, neatlaidīgi un cītīgi sportojot, ir iespēja nopelnīt medaļas. Arī Janas piedāvātajās stacijās mazajiem sportistiem būs iespēja nopelnīt medaļas.saknes logo

No plkst. 13. 00 mazajiem apmeklētājiem būs iespēja priecāties piepūšamajā atrakcijā ‘’Žirafe’’.

Turpat Bārbeles parkā no plkst. 13.00 darbosies arī ‘’Jaunatne Smaidam’’ piedāvātās aktivitātes – interesenti varēs pārbaudīt savu veiklību, ātrumu, spēku un atjautību divās aktivitātēs – rāpšanās klinšu sienā un orientēšanās labirintā. Labirints šogad būs veidots dažādām vecuma grupām.jaunsm logo

Plkst. 15. 00 ‘’Pārsteigumu karuselis’’ aicina uz putu ballīti. Pasākums būs jautrs, skaļš un, kā jau putas mēdz būt, arī mitrs, tāpēc padomā par dvieli un sausu maiņas apģērbu!

Visas dienas garumā darbosies tirdzniecības telts, dienu saldāku padarīs arī cukurvate un popkorns. Piedāvājumā būs arī glitter tetovējumi un sejas apgleznošana, tāpēc naudas maciņu tomēr mājās neatstāsim.

Plkst. 17.00 Bārbeles pagasta estrādē sporta un ģimeņu aktivitāšu dienas noslēgums un apbalvošana.

Plkst. 22.00 estrādē muzikanti no grupas ‘’Naktsvijoles’’ aicinās visus uz šīs vasaras pēdējo zaļumballi Bārbelē (ieejas maksa 3.00 eiro). Mūziķus – Adriānu, Dzintaru un Jāni – esam jau iepazinuši gan novada amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākumā Bārbelē, gan VPDK ‘’Bārbele’’ sadanča ballē.

Aktivitāšu dienas NOLIKUMS

Uz tikšanos 10. augustā Bārbelē!

Dace Klipa,
Bārbeles tautas nama vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933