Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Kanepenes svētki Skaistkalnē

 

Augusta pirmās nedēļas nogalē grandiozi tika svinēti Kanepnes svētki Skaistkalnē, kā arī Skaistkalnes 530 gadu jubileja.

Jau 1. augusta vakarā Putnos un Mēmelē Pūtēju orķestris "Skaistkalne" iesildīja iedzīvotājus Kanepnes svētkiem. Piektdienas vakarā pie Skaistkalnes tautas nama notika brīnišķīgs koncerts, kurš sagādāja pilnu emociju gammu ikvienam klausītājam, bet pēc koncerta bija iespēja izsmieties brīvdabas kino seansā.

Sestdiena Skaistkalnē iesākās sportiski, dienas garumā varēja gan piedalīties skrējienā, gan spēlēt volejbolu, gan basketbolu, gan pildīt individuālas aktivitātes. Vakarā notika svētku gājiens, dalībnieki bija pacentušies, lai tiktu pamanīti lielajā pūlī, gājienu vēroja un sveicināji arī cilvēki no savu māju logiem.

Svētdien gan novada iedzīvotāji, gan viesi no citiem novadiem cēlās agri, lai apmeklētu Kanepnes tirgu, arī bērni varēja atrast sev tīkamas nodarbes izlēkājoties piepūšamajās atrakcijās. Pēc tirgus apmeklējuma daudzi cilvēki devās uz baznīcu, lai piedalītos Dievkalpojumā vai vienkārši pasēdētu un padomātu par sevi, saviem mīļajiem un tuvajiem. Vakarā ikviens tika gaidīts atraktīvajā koncertā, pēc tā sākās balle un 00.00 debesīs bija vērojama krāšņa uguņošana.

Foto: Alise Barkauska, Alise Dreimane

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933