Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aizvadīta Aktivitāšu diena Bārbelē

Augusta otrajā sestdienā Bārbeles pagasta parkā un sporta laukumā notika Aktivitāšu diena, kurā piedalījās ne tikai Bārbeles pagasta, bet arī citu pagastu un novadu iedzīvotāji, kuri vēlējās vienu no pēdējām vasaras brīvdienām pavadīt sportiskā un radošā gaisotnē.

Mazajiem apmeklētājiem Aktivitāšu diena sākās ar bizbizmārītes un bites apciemojumu, kopā ar bērniem tika lasīta burvja īpašā grāmata un uzburtas garšīgas konfektes, rotaļās tika gan dziedāts, gan uzdancots. Vēlāk, kad bizbizmātīte un bite bija aizlidojušas, mazie aktīvisti varēja priecāties piepūšamajā atrakcijā ‘’Žirafe’’, radoši darboties 4 radošajās darbnīcās, pagatavojot apsveikuma kartiņu, zirneklīti, matu lentu vai izveidojot savu īpašo svečturīti, savukārt, tiem, kuri vēlējās sportiskākas aktivitātes, bija iespēja sportiskā garā darboties biedrības ‘’Jaunatne Smaidam’’ piedāvātajās aktivitātēs – kāpšana klinšu sienā un miniorientēšanās labirintā.

6

‘’Jaunatne Smaidam’’ bija sarūpējusi arī īpašas balvas 4 labākajiem kāpējiem klinšu sienā. Īpašos krekliņus ieguva Elmārs Ņērbulis, Viktorija Ņērbule, Kristaps Gūtmanis un Valters Pelnis. Orientēšanās sacensības tika vērtētas divās vecuma grupās, abās grupās trīs dalībnieki, kuri bija labirintu izskrējuši visātrāk, ieguva medaļas.

Sportiskas un interesantas aktivitātes 1. Bārbeles bērnu sporta svētkos bija sagatavojusi un vadīja Jana Sakne, viņai palīdzēja arī Rauls Sakne. Līdz plkst. 15.00 Janas sagatavotajās trīspadsmit aktivitātēs ( bija gan šķēršļu josla, gan bumbiņķeršana, gan zābaka mešana un slēpojums un vēl citas disciplīnas) bija piedalījies un aizpildījis dalībnieka kartīti četrdesmit viens bērns.

7

Visi bērni par paveikto saņēma Bārbeles pagasta svētku medaļas un arī īpašās – kopā ar biti un bizbizmārīti un pašu kopīgiem spēkiem uzburtās konfektes.

SIA ‘’Pārsteiguma karuselis’’ darbinieki visas dienas garumā piedāvāja iegādāties un dienu padarīt vēl saldāku ar popkornu vai cukurvati, savukārt, vēl vairāk krāsu un prieka dienai piešķīra sejas gleznojumi un glitter tetovējumi.

Mazo un ne tik mazo aktīvistu dienas gaidītākais notikums bija putu ballīte plkst. 15.00. Šogad ballējāmies baltās kā sniegs putās, bet – kas zina! – nākamajā Aktivitāšu dienā putas varētu būt arī krāsainas.

Aktivitāšu dienā sportiski atpūtās ne tikai mazie dalībnieki. Sporta laukumā jau no plkst. 9.30 kūsāja dzīvība. Šeit tika izcīnītas medaļas futbolā un pludmales volejbolā.

Futbola spēles tiesāja Agris Sakne, spēlēm bija pieteikušās 4 komandas. Pēc spēlēm komandas sarindojās šādā secībā:

1.vieta –FKT ‘’PENTAGONS’’

2. vieta – ‘’BALTICOVO’’/ TFK LATS

3. vieta – SPORTA KLUBS ‘’VĒSMA’’/ VECUMNIEKI

4. vieta – ‘’HAJĀTĀJI’’

Pirmās trīs vietas ieguvušās komandas ieguva medaļas.

Savukārt, pludmales volejbola spēlēt gribētāju bija krietni vairāk. Tiesnesis Artūrs Zentelis spēlēm reģistrēja 8 komandas. Medaļas ieguva trīs labākās komandas.

Rezultāti:

  1. vieta - ‘’Avārijas brigāde’’ ( puiši zaudējumu nepiedzīvoja nevienā spēlē!)
  2. vieta – ‘’Lēnīši’’
  3. vieta – ‘’Krievi’’
  4. vieta – ‘’BASE’’
  5. vieta – ‘’Meitenes’’
  6. vieta – ‘’Dālderi’’
  7. vieta – ‘’Baltic ovo’’
  8. vieta – ‘’Juniori’’

Aktivitāšu dienas noslēgumā grupa ‘’Naktsvijoles’’ aicināja uz šīs vasaras pēdējo zaļumballi.

928

Dejotgribētājus netraucēja arī lietus – dejojām līdz pat plkst. 03.00.

Aktivitāšu dienas plānojumā bija arī izmaiņas. ‘’Vecumnieku Novada Ziņās’’ publicējām, ka plkst. 17.00 parka estrādē nelielu koncertu sniegs Liene Šomase un bērnu studijas dalībnieki, kuriem šis būtu bijis kā vasaras nometnes noslēguma koncerts. Dažādu iemeslu dēļ nometnes noslēguma koncerts notika Bārbeles zēnu skolas brīvdabas estrādē un šajā sakarā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Dace Klipa
Bārbeles tautas nama vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933