Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Dvēseliska kopā būšanas nedēļas nogalē

No 10. līdz 12. augustam „Evertos” Bārbeles pagastā risinājās labu ļaužu sanākšana „Laika Rata pietura Evertos”.

Šis bija jau ceturtais gads pēc kārtas, kad kopā sanāk cilvēki, kuriem interesē garīgā attīstība, dažāda metodika un ievirzes, kas palīdz saprast iekšējos procesus: kas es esmu? Kā labāk rīkoties? Kā dzīvot un justies labāk? Kā atpazīt savus iekšējos pašdziedināšanās procesus un likt to lietā?

Naktī no piektdienas uz sestdienu sētu un tuvāko apkārti pildīja gongu un čakrafonu skaņas. Kā īpašais viesis, festivālā piedalījās čakrafonu radītājs Joga Dass no Vācijas. Sestdien un svētdien sešās runātavās notika lekcijas, semināri, meistarklases. Kopā savās zināšanās dalījās 80 dažādu nozaru speciālisti.

DSC00352 1067x800

Katram apmeklētājam bija iespēja atrast sev ko noderīgu. Ir grūti kādu īpaši izcelt, jo visi dalībnieki dzīvoja līdzi ar savu pieredzi un mīlestību. Sastopami bija astrologi, numerologi, litoezotēri, dziednieki, jogas un cigun pasniedzēji, biodanze, halogrāfiskā elpošana. Tāpat bija iespēja pašam uztaisīt sapņu ķērāju, spēka rokassprādzes, iet pirtī un piedzīvot īpašas masāžas, kā arī apgūt jaunas vēl nedzirdētas metodes.

DSC00331 1067x800

Spītējot lietum un vējam, festivālu apmeklēja gana daudz interesentu, bija viesi no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Festivāla nobeigumā klātesošie vienojās kopīgā pateicības rituālā, kuru vadīja Māra Brante. Tradicionāli finālā visi radīja skaņu performanci, kur skanēja šambungas, svilpaunieki, grabuļi, Tibetas bļodas, čakrafono, gongi, koshi zvani un daudz citi interesanti instrumenti.

DSC00405 1067x800

Foto no personīgā arhīva.

 

Kristīne Vallere,
Sensētas “Everti” saimniece

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933