Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Organizē braucienu uz izstādi “Sprendimu ratas 2018” Lietuvā

Kā katru rudeni, arī šogad tiek organizēts brauciens uz lauku izstādi. Šogad ceļi vedīs uz Lietuvu, kur 29. septembrī notiks mežniecības, medību un lopkopības izstāde “Sprendimu ratas 2018”.

Transportu nodrošina Vecumnieku novada dome. Izbraukšana plkst. 7.30 no veikala “Lats” Vecumnieks, plkst. 7.45 no Stelpes veikala, plkst. 8.00 no Bārbeles autobusa pieturas, bet plkst. 8.15 no autobusa pieturas Skaistkalnē. Tā kā ceļš ir tāls un izmaksas lielas, tad samaksa par braucienu ir 5 eiro no personas. Pieteikšanās pa tālruni 20267734 vai sūtot e-pastu uz kristaps.stallits@llkc.lv.

Par izstādi: Aleksandra Stulginskas universitātē šī gada 27.-29. septembrī notiks mežniecības, medību un lopkopības tehnoloģiju izstāde "Sprendimo ratas 2018". Izstādes tēmas ir mežsaimniecība, medības, lopkopības tehnoloģijas, mājlopi, kažokzvēri, putni, sabiedriskā un sociālā uzņēmējdarbība, vides pārvaldība, mežsaimniecība, lauksaimniecības un akvakultūras zinātne un konsultācijas, bioloģiskā ražošana, amatniecība un stādi.

Izstādē būs iespēja iepazīties ar jaunām vides, mežsaimniecības, medību, lopkopības un sociālās uzņēmējdarbības idejām. Apmeklētājus priecēs tradicionālie ēdieni, būs degustācijas un medību suņu izrādes. Izstādes laikā notiks 2. čempionāts medību ragu pūšanā. Mazajiem apmeklētājiem būs pieejami rotaļu laukumi.

Vairāk informācijas šeit: https://www.sprendimuratas.info/?ln=EN

 

Kristaps Stallīts,
Lauku attīstības konsultants

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933