Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina uz semināru “Ceļā uz sabiedrību, kas nerada atkritumus”

Ziemeļvalstu dienu ietvaros, 12. oktobrī plkst.08.30 Dabas un tehnoloģiju parkā "Urda”,  CSA poligonā Daibe, Pārgaujas novadā, aicinām uz semināru par aprites ekonomiku. Semināram lūdzam reģistrēties https://ej.uz/56gh  līdz 10. oktobrim.

Semināra ievadā ar priekšlasījumu “Labi un ne tik labi piemēri no Ziemeļvalstīm – iedvesmai Vidzemes reģionam” uzstāsies Vides tehnikas, atkritumu un ilgtspējīgas pilsētas plānošanas konsultante Daina Millers-Dalsjö no Zviedrijas. Pēc lekcijas sekos paneļdiskusija “Kur mēs esam un kurp mēs ejam?”, kurā piedalīsies vairāki vietējie uzņēmēji: “Valmiermuižas alus” saimnieks Aigars Ruņģis, AS “Valmieras Stikla šķiedra” valdes loceklis un ražošanas vadītājs Ģirts Vēveris un funkcionālās pārtikas ražošanas uzņēmuma SIA “Felici” idejas autore un vadītāja, Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera valdes locekle Alise Balgalve. Paneļdiskusijas dalībnieki runās gan par  ražošanas procesu un blakus produktu radīšanu no ražošanas atlikumiem, gan par notekūdeņu apsaimniekošanu, kas ļauj atkārtoti izmantot notekūdeņos nonākušās ražošanas izejviela. Semināru vadīs Kristaps Ročāns, Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera valdes loceklis. Semināra darba valoda – latviešu valoda.

Semināru organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Zviedrijas, Dānijas, Somijas un Norvēģijas vēstniecībām, SIA “ZAAO”, Dabas un tehnoloģiju parku "Urda" un Valmieras attīstības aģentūru.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar Maiju Kāli, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomnieci, maija@norden.lv vai telefoniski 26114496.

 

Inga Puriņa,
Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā informācijas padomniece

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933