Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Valsts apmaksāti pakalpojumi Rehabilitācijas centrā “Līgatne”

Ar saukli „Esi vesels un laimīgs”, Rehabilitācijas centrs “Līgatne” informē par pieejamiem pakalpojumiem. Centrs atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā.

Rehabilitācijas centram Līgatne arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu, kas paredz saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju doties pie mums ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Mūsu pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi pieejami uzreiz bez gaidīšanas rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidispilinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Speciālisti nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina, ļaus atpūsties no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno Bunkuru, vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām. Līgatne ir vieta, kur elpot - elpot brīvi!

Vairāk informācija atrodama centra mājas lapā. Saziņa pa tālruni 64161915.

 

Elīna Nagle,
Rehabiblitāciajs centra “Līgatne” pārstāve

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933