Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunumi

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Jau mēnesi Vecumnieku novadā strādā remigrācijas koordinators. Tas ir konsultants, pie kura pēc informatīvas palīdzības var vērsties remigranti - cilvēki, kuri aizbraukuši no Latvijas uz ārvalstīm un pēc ilgākas prombūtnes vēlas atgriezties atpakaļ dzimtenē.

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces – pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai.

Biedrības “Jauntatne smaidam” brīvprātīgais Hector Joncour no Francijas rīkos franču valodas nodarbības Vallē un Vecumniekos. Nodarbības notiks bez maksas katru nedēļu līdz pat nākamā gada jūnijam.

Vecumnieku novada domes attīstības plānošanas nodaļa aicina uzņēmējus sniegt savu viedokli par uzņēmējdarbības attīstības iespējām Vecumnieku novadā. Aptaujas dati tiks apkopoti un izmantoti, lai apzinātu uzņēmēju vajadzības uzņēmējdarbības vides uzlabošanai.

Juridiskās palīdzības administrācija informē par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanas iespējām, nosacījumiem un kārtību.

Otro gadu Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Latvijā norisinājās Vislatvijas orientēšanās nakts, rogaininga sacensības, kuras koordinēja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un astoņām pašvaldībām. Sacensības notika Liepājā, Talsos, Olainē, Rīgā, Salaspilī, Cēsīs, Limbažos un Vecumniekos, kopā pulcējot vairāk kā 1600 dalībniekus.

2018. gada septembrī skolas durvis tika vērtas Bārbeles Zēnu pamatskolai “Saknes un Spārni”, kur skolēni jau ir sākuši pirmās gaitas uz jaunām zinībām. Paralēli mācību procesam tiek organizēti dažādi pasākumi un šobrīd ar nepacietību tiek gaidīts 6. oktobris, kad norisināsies Putnu diena.

Pēc siltas un saulainas vasaras, laiks strauji kļuvis vēsāks, un kā liecina pieredze, katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), sākoties apkures sezonai, aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!

Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notiks 13.Saeimas vēlēšanas.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933