Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Jaunumi

18. septembrī, trešdien, spītējot nelabvēlīgiem laikapstākļiem, norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības „Sprinta diena”. Iecavas novada stadionā sacentās U-12 un U-14 vecuma grupas vieglatlēti no Aizkraukles, Jelgavas, Vecumniekiem un Iecavas.

Ar šī gada 1. jūniju Bauskas, Vecumnieku, Iecavas un Rundāles novados darbu Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam ietvaros ir uzsācis projekts “Sociālo atbalsta pakalpojumu efektivitātes un pieejamības uzlabošana audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, lai stiprinātu viņu spēju aizsargāt un audzināt bērnus, kuri pakļauti riskam” (projekta numurs LLI-405, projekta akronīms Lat-Lit SOS FGA). Projektu īsteno Latvijas un Lietuvas SOS bērnu ciematu organizācijas.

Vecumnieku novada pašvaldība piedāvā īres tiesības šādiem dzīvokļu īpašumiem:

  • „Misas kūdra 5” - 4, Misa, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, ar kopējo platību 46.7 m2, īres maksa 5.09 euro mēnesī;
  • „Misas kūdra 8” - 3, Misa, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, ar kopējo platību 48.4 m2, īres maksa 4.76 euro mēnesī;
  • “Lieltenteni 1” – 1, Tenteni, Valles pagasts, Vecumnieku novads, ar kopējo platību 32.8 m2, īres maksa 4.66 euro mēnesī;

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Jau mēnesi Vecumnieku novadā strādā remigrācijas koordinators. Tas ir konsultants, pie kura pēc informatīvas palīdzības var vērsties remigranti - cilvēki, kuri aizbraukuši no Latvijas uz ārvalstīm un pēc ilgākas prombūtnes vēlas atgriezties atpakaļ dzimtenē.

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces – pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai.

Biedrības “Jauntatne smaidam” brīvprātīgais Hector Joncour no Francijas rīkos franču valodas nodarbības Vallē un Vecumniekos. Nodarbības notiks bez maksas katru nedēļu līdz pat nākamā gada jūnijam.

Vecumnieku novada domes attīstības plānošanas nodaļa aicina uzņēmējus sniegt savu viedokli par uzņēmējdarbības attīstības iespējām Vecumnieku novadā. Aptaujas dati tiks apkopoti un izmantoti, lai apzinātu uzņēmēju vajadzības uzņēmējdarbības vides uzlabošanai.

Juridiskās palīdzības administrācija informē par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanas iespējām, nosacījumiem un kārtību.

Otro gadu Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Latvijā norisinājās Vislatvijas orientēšanās nakts, rogaininga sacensības, kuras koordinēja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un astoņām pašvaldībām. Sacensības notika Liepājā, Talsos, Olainē, Rīgā, Salaspilī, Cēsīs, Limbažos un Vecumniekos, kopā pulcējot vairāk kā 1600 dalībniekus.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933