Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku apvienības ziņas

Ar 2023.gada 1. februārī darbu uzsāks un cilvēkiem pieejami kļūs vēl četri jauni Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centri (VPVKAC) Bauskas novadā - Misā, Vallē, Svitenē un Uzvarā.

Tuvojoties pavasarim, Vecumniekos 11.februārī, tiks svinēts tradicionālais kultūras pasākums - “Meteņdiena Vecumniekos”.

Noiets garš un grūts ceļš līdz šim nozīmīgajam notikumam. Jaunajā ezerā ir atgriezies ūdens un visi remontdarbi ir pabeigti!

Bauskas novada Sociālā dienesta Vecumnieku struktūrvienība aicina izņemt Ziemassvētku paciņas Vecumniekos un tuvējos pagastos deklarētajiem bērniem no 0–6 (ieskaitot) gadu vecumam, kas nevarēja ierasties uz Ziemassvētku pasākumiem.

SIA „Jaunolis” pamatuzdevums ir gādāt par Bauskas novada pašvaldības Vecumnieku administratīvās teritorijas labiekārtošanu, jeb ielu, ceļu un laukumu būvniecību, rekonstrukciju un uzturēšanu kā arī parku, skvēru un zaļo zonu iekārtošanu un uzturēšanu.

Ceturtdien, 5. janvārī, Vecumnieku tautas namā Valsts asins donoru centrs (VADC) organizē izbraukumu, kurā varēs nodot asinis no plkst. 10.00 līdz 13.00.

Vecumnieku veselības centrā, gadu mijā Zinaīdas Sprances ģimenes ārsta praksi pārņem daktere Anna Medne-Simsone.

Pusfināla spēlē pretī stājās Rīgas Volejbola skolas (RVS) komanda, kurā spēlē jaunatnes izlases spēlētāji. Aizvadot labu setu sākumus, izdevās tikai trešajā setā nedaudz pakutināt nervus pretinieku komandai, kur no 17:12 nespējām noturēt vadību un visā spēlē ar 0:3 atzinām RVS komandas pārākumu.

No 14. decembra, ikvienam - kā dabas cienītājam, tā orientēšanās iesācējam vai lietpretējam, aktīvās atpūtas piekritējam - pieejams Zvirgzdes mežu masīvā izveidotais Zvirgzdes Orientēšanās poligons, kas tapis sadarbībā ar orientēšanās sporta klubu “Eko O” un Vecumnieku Tūrisma informācijas punktu.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933