Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku apvienības ziņas

Bauskas novada pašvaldības izsludinātajā iedzīvotāju iniciētu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” šogad kopumā saņemti 25 pieteikumi, no kuriem atbalstīti 24 projekti ar kopēju finansējumu 20819,78 eiro. No tiem 10 projekti tiks īstenoti Bauskas apvienības pārvaldē, pieci projekti Iecavas apvienības pārvaldē, divi - Rundāles apvienības pārvaldē, savukārt Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijā - seši.

Biedrība «Bauskas rajona lauku partnerība» aicina Valles un Kurmenes pagasta iedzīvotājus un organizācijas uz tikšanos un diskusiju par vietējās attīstības stratēģijas 2023.-2027. gadam izstrādi un ieviešanu 2022.gada 3.jūnijā pkst.17.30 Valles pagasta nodaļā

Arī vasaras mēnešos iedzīvotājiem būs pieejamas bezmaksas aktivitātēs. Turpināsim dejot Zumbas solī gan jūnijā, gan jūlijā ik pirmdienu plkst. 20:00 un trešdienu plkst. 19:00, Vecumnieku sporta skolā, Rīgas ielā 45.

Siltu laiku žēl neizmantot! Pievienojies mums interesantā pārgājienā pa Vecumniekiem un iepazīsti tuvāk savu apdzīvoto teritoriju!

Sestdien, 14.maijā, noslēdzās Latvijas 5. Senioru čempionāts volejbolā, kurā piedalījās arī Vecumnieku komanda.

Piektdien, 13. maijā, Kokneses sporta centra stadionā norisinājās Latvijas skolēnu 75. spartakiāde vieglatlētikā četrcīņā. Kārtējo reizi sevi ļoti labi parādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Nākamā gada pavasarī ir gaidāma jaunās “DIPSTAGE” automazgātavas atvēršana! Tās būvniecības darbi, Rīgas un Upes ielas krustojumā, ir uzsākti 5.maijā.

Informējam, ka no 16.05.2022. - 29.05.2022. Skaistkalnes pagasta nodaļas kasē nepieņems maksājumus, sakarā ar lietvedes-kasieres atvaļinājumu.

Lai veicinātu, ka ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja no nolietotās un vairs nederīgās elektronikas atbrīvoties videi draudzīgā veidā, Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide” Vislatvijas elektrotehnikas šķirošanas kampaņas “Elektrotehnikas šķirošanās tūre” ietvaros aicina Vecumnieku reģiona iedzīvotājus no 30. maija līdz 12. jūnijam nogādāt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu uz speciāli izveidotiem šķirošanas punktiem Ceriņu ielā 9A, Vecumniekos un Skolas ielā 1, Skaistkalnē.

Pirmdien, 16. maijā tiks veikta hidroforu attīrīšana un dezinfekcija Skaistkalnes pagastā.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933