Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Kontakti

Amats

Pieņemšanas laiks

Vārds, uzvārds Tālrunis, e-pasts

Sociālā dienesta vadītāja

Pirmdienās 10:00-12:00
Trešdienās 17:00-19:00

Ina Jankeviča

63976733

20219567

Sekretāre-lietvede

P.  8:00-12:00; 12:40-17.00
O. 8:00-12:00; 12:40-17.00
T.  9:00-12:00; 13:00-19.00
C. 8:00-12:00; 12:40-17.00
P.  8:00-14:00

Sanita Igaune

63976733

sanita.igaune@bauska.lv

Sociālā darbiniece

Pirmdienās 8:00-12:00

Otrdienās 8:00-12:00

Trešdienās 13:00-19:00

Piektdienās 8:00-11:00

Daina Caune

63976766

20217947

daina.caune@bauska.lv

Sociālā darbiniece darbam ar ģimenēm un bērniem

Pirmdienās 8:00-12:00

Otrdienās 8:00-12:00

Trešdienās 13:00-19:00

Piektdienās 8:00-11:00

Jana Veide

63976735

27477999

jana.veide@bauska.lv

Sociālais pedagogs

Misas pamatskolai

Valles vidusskolai

Stelpes pamatskolai

Gunta Drezova

63976735

gunta.drezova@bauska.lv

Sociālā darbiniece darbam ar ģimenēm un bērniem

Pirmdienās 8:00-12:00

Otrdienās 8:00-12.00

Trešdienās 13:00-19:00

Piektdienās 8:00-11:00

Līga Jankovska

63976735

22011107

liga.jankovska@bauska.lv

Novada Sociālā dienesta darbinieku kontaktinformācija pagastu pārvaldēs

Pārvalde

Pieņemšanas laiks

Vārds, uzvārds Tālrunis, e-pasts

Stelpes pagasta pārvalde

Pirmdienās 8:00-12:00
Otrdienās 8:00-12:00
Trešdienās 13:00-19:00
Piektdienās 8:00-11:00

Sarmīte Jukone

63920597

26377549

sarmite.jukone@bauska.lv

Bārbeles pagasta pārvalde

Pirmdienās 8:00-12:00
Otrdienās 8:00-12:00
Trešdienās 13:00-19:00
Piektdienās 8:00-11:00
Sandra Dreijere

63920595

26677630

sandra.dreijere@bauska.lv

Skaistkalnes pagasta pārvalde

Pirmdienās 8:00-12:00
Trešdienās 13:00-19:00
Piektdienās 8:00-11:00

Nita Kinaucka-Briede

63933207

27877075

nita.kinaucka@bauska.lv

Valles pagasta pārvalde

Pirmdienās 8:00-12:00
Otrdienās 8:00-12:00
Trešdienās 13:00-19:00
Piektdienās 8:00-11:00

 

Ilze Sauliča

65152805

29178130

ilze.saulica@bauska.lv

Kurmenes pagasta pārvalde

Otrdienās 9:00-16:00

Nita Kinaucka-Briede

65152694

27877075

nita.kinaucka@bauska.lv

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933