Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuāli

Informējam, ka Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izstrādājis jaunus informatīvos materiālus:

Liela loma iedzīvotāju veselības saglabāšanā un veselīga dzīvesveida veicināšanā ir pašvaldībai kā sabiedrībai vistuvāk esošajai valsts pārvaldes institūcijai. Tieši pašvaldības vislabāk pārzina savu iedzīvotāju veselības stāvokli, esošās problēmas un vajadzības, kā arī zina savas iespējas un resursus palīdzības nodrošināšanai.

Tuvojas vasara un skolēnu brīvlaiks, kad mūsu bērni daudz laika pavadīs pie dabas un mājokļos. Tāpēc būtu ieteicams ar bērniem kopīgi atkārtot galvenos pamata drošības jautājumus, atrodoties dažādās vidēs.

Šodien valsts portālā topošajiem vecākiem www.grutnieciba.lv atklāta digitālā versija īpašam kalendāram, kas palīdzēs Latvijas sievietēm ievērot savlaicīgu un regulāru medicīnisku aprūpi grūtniecības laikā. Ik gadu 15.maijs tiek atzīmēts kā Starptautiskā ģimenes diena, lai aicinātu sabiedrību rūpēties par ģimenes vērtībām un novērtētu tās nozīmību. Kalendāra autore ir ginekoloģe – endokrinoloģe, Dr. Astrīda Tirāne, tā izdevējs ir Roche akadēmija sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Kalendārs tapis ar projekta „Izglābsim 100 bērnus” gādību, kura galvenais mērķis ir veicināt perinatālās mirstības samazināšanu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933