Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku veselības centrs

Vecumnieku novada Domes Vecumnieku veselības centrsAdrese: "Atvasaras", Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933

Vadītāja p.i. Anda Tomsone

Tālrunis: 63976126

e-pasts:

e-pasts:

 

Vecumnieku veselības centra pakalpojumi

pdfVecumnieku veselības centra maksas pakalpojumi

pdfNacionālais veselības dienests apmaksā

pdfNo pacienta līdzmaksājuma atbrīvotās iedzīvotāju kategorijas

pdfSvarīga informācija

pdfVides pieejamība

 

UZZIŅAI:

Rentgenoloģiskiem un ginekologa izmeklējumiem valsts katru gadu piešķir valsts apmaksāto pakalpojumu kvotu. Kvotu lielums nav atkarīgs no iestādes gribas, bet no valsts maksātspējas. Kvotas tiek noteiktas ar Nacionālā veselības dienesta līgumu. Pakalpojumus, kurus iestāde sniedz virs līgumā paredzētām kvotām valsts neapmaksā. Tādēļ gada beigās var būt iespēja, ka par apmeklējumu pie speciālista pacients maksā pilnu summu.

No pacienta nodevām ir atbrīvotas sekojošas pacientu grupas: bērni līdz 18 gadu vecumam; grūtnieces; pansionātu iemītnieki; trūcīgās personas (ar izziņu , kurā ir piešķirts šis statuss); sievietes ar NVD vēstulēm, kurās valsts garantē profilaktisko izmeklējumu; pacienti ar I. grupas invalidāti.

Pārējām iedzīvotāju grupām profilaktiskie izmeklējumi, kurus iedzīvotāji grib veikt pēc savas vai darba devēja iniciatīvas ir maksas pakalpojumi, jo valsts šos izmeklējumus neapmaksā.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933