Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Turpinās būvdarbi Sarkanajā skolā

Vecumnieku novada dome 2020.gada 1.jūnijā uzsāka ERAF projekta LLI-425 īstenošanu. Projekta mērķis ir veicināt sociālo pakalpojumu pieejamību un veicināt cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem, senioru, riska grupas ģimeņu sociālo iekļaušanu, izveidojot vai uzlabojot multifunkcionālos centrus, kuros tiks nodrošināti sociālie pakalpojumi un iekļaušanas pasākumi arī riska grupas jauniešiem un bērniem. Projektam no š.g.25.novembra ir mainīts nosaukums - "Daudzfunkcionālo centru - vietējās kopienas sociālās iekļaušanas un izaugsmes veicinātāju attīstība" (turpmāk – projekts).

Lasīt tālāk ...

Projekta LLI-425 ietvaros uzsākti būvdarbi Sarkanajā skolā

logo lat lit

Vecumnieku novada dome 2020. gada 1. jūnijā uzsāka ERAF projekta LLI-425 "Daudzfunkcionālo centru kā sociālās integrācijas virzītājspēka un vietējās kopienas attīstības veicināšana" (turpmāk – projekts) īstenošanu. Projekta mērķis ir veicināt sociālo pakalpojumu pieejamību un veicināt cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem, senioru, riska grupas ģimeņu sociālo iekļaušanu, izveidojot vai uzlabojot multifunkcionālos centrus, kuros tiks nodrošināti sociālie pakalpojumi un iekļaušanas pasākumi arī riska grupas jauniešiem un bērniem.

Lasīt tālāk ...

Projekta sadarbības partneru tikšanās Jelgavā

logo lat lit 1

18.jūnijā, Jelgavā notika pirmā sadarbības partneru tikšanās projekta LLI-425 "Daudzfunkcionālo centru kā sociālās integrācijas virzītājspēka un vietējās kopienas attīstības veicināšana" (turpmāk – projekts) ietvaros. Tikšanās laikā projekta dalībnieki no Latvijas un Lietuvas prezentēja savas pašvaldības, pārrunāja projekta īstenošanas gaitu, saņēma sadarbības līgumus par projekta īstenošanu, kā arī dalījās pieredzē.

Lasīt tālāk ...

Pašvaldība uzsāk Latvijas – Lietuvas pārrobežu projekta īstenošanu

logo lat lit

Zemgales plānošanas reģions kopā ar sešām Latvijas un Lietuvas pašvaldībām ir izstrādājis projektu LLI-425 "Daudzfunkcionālo centru kā sociālās integrācijas virzītājspēka un vietējās kopienas attīstības veicināšana" (turpmāk – projekts), kura mērķis ir veicināt sociālo pakalpojumu pieejamību un veicināt cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem, senioru, riska grupas ģimeņu sociālo iekļaušanu, izveidojot vai uzlabojot multifunkcionālos centrus, kuros tiks nodrošināti sociālie pakalpojumi un iekļaušanas pasākumi arī riska grupas jauniešiem un bērniem. Projekta vadošais partneris ir Zemgales plānošanas reģions, sadarbības partneri no Latvijas ir Auces, Jelgavas un Vecumnieku pašvaldības, savukārt no Lietuvas sadarbības partneri ir Pluņģes rajona pašvaldība, Biržu rajona pašvaldība un Rokišķu novada izglītības centrs.

Lasīt tālāk ...

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933