Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Karjeras attīstības atbalsta pasākums skolēnu vecākiem “Kā palīdzēt bērniem izvēlēties nākotnes profesiju? “

Š.g. 26. martā Valles pamatskolas 8. - 9.klases un Vecumnieku vidusskolas 8.-12.klašu skolēnu vecākiem tika dota iespēja piedalīties izaugsmes treneres un biedrības “Jaunieši akadēmija Pacelt pasauli” vadītājas Daces Briedes – Zālītes interaktīvā tiešsaistes karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Kā palīdzēt izvēlēties profesijas virzienu?”. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Turpinās projekta ieviešana Valles pamatskolā un Vecumnieku vidusskolā

2017.gada septembrī Vecumnieku novada dome ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) parakstīja sadarbības līgumu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Lasīt tālāk ...

Attālināti un tiešraidēs veiksmīgi aizvadīta Karjeras nedēļa Vecumnieku novadā

1 NAP ESF

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no kopumā 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus un attālināto mācību procesu, Karjeras nedēļas pasākumi notika tiešsaistē. Vecumnieku novadā karjeras nedēļas dažādos pasākumos un aktivitātēs piedalījās Valles pamatskolas 1.-9.klašu skolēni un Vecumnieku vidusskolas 1.-12.klases skolēni.

Lasīt tālāk ...

Aizvadīta veiksmīga Karjeras nedēļa attālināti un tiešraidēs

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no kopumā 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši. Mudinot jauniešus pieņemt izsvērtu lēmumu par profesijas izvēli, šī gada Karjeras nedēļas aizvadīta ar saukli “Klau! Sadzirdi savas iespējas”, aicinot izmantot jauniešiem plaši pieejamo karjeras atbalstu un ieklausīties skolotāju, karjeras konsultantu un vecāku padomos.

Lasīt tālāk ...

Karjeras atbalsta pasākumi

Vecumnieku novada dome sadarbībā ar pedagogu karjeras konsultantu, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 2019./2020.mācību gadā īstenojusi vairākus karjeras atbalsta pasākumus novada izglītības iestādēs, tādējādi skolēniem radot iespēju apzināt savas stiprās puses, izvēlēties savu nākotnes darbību virzienu vai profesiju.

Lasīt tālāk ...

Karjeras izglītība

Karjera ir personības mērķtiecīgs, jēgpilns visas dzīves gājums, kurā summējas visas indivīda dzīves lomas, brīvā laika aktivitātes, mācības un darbs.
Mūsdienās karjeras jēdziena saturs ir ievērojami paplašinājies. Ja sākotnēji jēdzienu “karjera” skaidroja un asociēja ar sekmīgu darbošanos kādā profesionālajā jomā, kurā ir iespējama izvirzīšanās, slavas un popularitātes sasniegšana, tad tagad termins “karjera” ir jāsaprot ne vien kā izaugsme profesionālajā jomā, bet arī kā likumsakarīga personības izaugsme un nodarbošanās secīga maiņa visas dzīves garumā.

Lasīt tālāk ...

Esi līderis karjerā

1 NAP ESF copy

6.martā Valles pamatskolā un Vecumnieku vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Esi līderis karjerā”, kas norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Izglītības izstāde “Skola 2020”

1 NAP ESF

28.februārī Valles pamatskolas  un Vecumnieku vidusskolas 9. un 12. klases skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklēja 26. starptautisko izglītības izstādi „Skola 2020”.

Lasīt tālāk ...

Karjeras izvēle

1 NAP ESF

19.decembrī Vecumnieku vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Karjeras izvēle”, kas norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Īstenoti vairāki karjeras atbalsta pasākumi

1 NAP ESF copy

8.novembrī Vecumnieku vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Karjera un līderis”, kas norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ ietvaros. Nodarbības vadīja „Dzīves kvalitātes studija „FunA”” lektore, biznesa un personīgās izaugsmes trenere, koučs Inese Matvejeva – Gērena un lektore, izglītojošo spēļu trenere Inga Kranāte.

Lasīt tālāk ...

Turpinās projekta ieviešana Valles pamatskolā un Vecumnieku vidusskolā

1 NAP ESF copy

2017.gada  septembrī Vecumnieku novada dome ar Valsts izglītības attīstības aģentūru parakstīja sadarbības līgumu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Lasīt tālāk ...

Darbs dara darītāju

1 NAP ESF 1

 Mācību gada noslēgumā 28.maijā Vecumnieku vidusskolā notika karjeras atbalsta pasākums 5.-7.klašu skolēniem „Darbs dara darītāju”, kas norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Uzņēmējdarbība Zemgalē

1 NAP ESF copy

26.aprīlī, ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 8.3.5.0/15/I/001 ietvaros, Vecumnieku vidusskolas 8. un 9.klases skolēni apmeklēja  karjeras iespēju pasākumu “Uzņēmēju dienas Zemgalē”, kura mērķis bija veicināt uzņēmējdarbības vides izpratni un attīstību Zemgales reģionā. Izstādē vienkopus interaktīvā veidā varēja  uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām, iepazīties ar dažādu nozaru uzņēmējiem un izglītības iestādēm.

Lasīt tālāk ...

Skolēni iepazīst Latvijas uzņēmumus

1 NAP ESF copy copy

ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 8.3.5.0/15/I/001 ietvaros, 15.aprīlī Valles vidusskolas 4. un 5. klašu skolēniem notika karjeras atbalsta pasākums “Ražots Latvijā ”. Skolēni devās izzinoši izglītojošā mācību ekskursijā uz Baldones novadu, apmeklēja Latvijas  uzņēmumu - Baldones observatoriju, kurā iepazina astrofizikas jomu un tās attīstības iespējas Latvijā. Skolēni iepazina astronomijas  fiziķa profesiju, darba vidi, aprīkojumu un nepieciešamajām profesijām un to apguves un karjeras izaugsmes iespējām.

Lasīt tālāk ...

Uzņēmējdarbība Zemgalē

1 NAP ESF

29.martā Valles vidusskolas 7. - 9.klases skolēni ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 8.3.5.0/15/I/001 ietvaros apmeklēja vienu no vadošajām tipogrāfijām Latvijā un Ziemeļeiropā Jelgavas tipogrāfiju, kas ražo augstas kvalitātes grāmatas cietajā un mīkstajā sējumā. Tā ir  pilna cikla tipogrāfija, kas piedāvā pasūtītājam plašu poligrāfijas pakalpojumu spektru, sākot ar dizaina izstrādi un drukājamas produkcijas maketēšanu un beidzot ar gatavās produkcijas pēcapstrādi.

Lasīt tālāk ...

Nodarbību cikls “Trāpīt mērķī”

1 NAP ESF copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

18.februārī ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 8.3.5.0/15/I/001 ietvaros, Vecumnieku vidusskolas 10.-12.klases skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums, nodarbību cikls “Trāpīt mērķī!”. Nodarbības  vadīja  SIA “DK Projects” lektore, individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore, D.Kriviņa.

Lasīt tālāk ...

Aizvadīta Ēnu diena 2019

1 NAP ESF copy copy copy copy copy copy copy copy copy

13. februārī visā Latvijā norisinājās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī skolēni no Valles un Vecumnieku vidusskolas.

Lasīt tālāk ...

Tev nav limitu – Tu vari visu!

1 NAP ESF copy copy copy copy copy copy copy copy

ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3. 5.0/15/I/001 ietvaros, 6.februārī  Vecumnieku vidusskolā  notika karjeras attīstības atbalsta pasākums jauniešiem “Tev nav limitu – Tu vari visu!

Lasīt tālāk ...

Nodarbību cikls „Esi līderis karjerā un dzīvē”

1 NAP ESF copy copy copy

28. janvārī Valles un Vecumnieku vidusskolas skolēni piedalījās nodarbību ciklā “Esi līderis karjerā un dzīvē!”, kas tika organizēts Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Nodarbību laikā personības izaugsmes koučinga speciālistes, treneres un mentores Dainas Kriviņas vadībā jauniešiem, ar praktisku uzdevumu palīdzību, tika dota iespēja apgūt zināšanas un iemaņas, kā savas spējas un talantus izmantot līderības prasmju attīstībai. Tika analizēti pamatprincipi, kas jāievēro, lai kļūtu par savas dzīves līderi. Strādājot grupās, tika analizēti Latvijas un pasaules veiksmīgu cilvēku līderības pamatprincipi.

Lasīt tālāk ...

Konference par mērķtiecīgu karjeras attīstības atbalsta pilnveidi izglītības iestādēs

Tversana

 12. oktobrī Rīgā, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notika Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā nacionālā konference “Mērķtiecīga karjeras attīstības atbalsta pilnveide izglītības iestādēs” par karjeras attīstības atbalsta nozīmi un pilnveidi Latvijas izglītības iestādēs. Konferencē pulcējas vairāk nekā 280 izglītības iestāžu pedagogu karjeras konsultantu, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” 8.3.5.0/15/I/001 koordinatori un reģionālo diskusiju „Vadi savu karjeru pats” aktīvākie jaunieši.

Lasīt tālāk ...

Nākotni izzinu un plānoju šodien

bilde

17. maijā Valles vidusskolas 7. – 8. klases un Vecumnieku vidusskolas 8. – 11. klases skolēniem tika organizētas karjeras atbalsta izglītojošas nodarbības “Nākotni izzinu un plānoju šodien”, kuru vadību nodrošināja Jolanta Priede, SIA “Points of You” vadītāja. Savukārt 23. maijā Skaistkalnes un Misas vidusskolās 10. – 12. klases skolēniem nodarbības “Nākotni izzinu un plānoju šodien” vadīja Daina Kriviņa - eksperte mērķu sasniegšanā, individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore, motivācijas programmu autore, SIA “DK Projekts” vadītāja. Nodarbību laikā, izmantojot dažādas metodes un paņēmienus (ledlaužu aktivitāte, interaktīvais tests, spēles, diskusijas, darbs grupās, dažādu piemēru un problēmu risināšanas variantu apspriešana utt.) jauniešiem palīdzēja izpētīt savas intereses, spējas un stiprās puses, izprast savus izglītības un karjeras mērķus un ar praktisku uzdevumu palīdzību mācīties izvirzīt un sasniegt mērķus, kas veicinātu personīgo izaugsmi un attīstītu izpratni par turpmāko izglītības un profesijas izvēli. Tika veicināta jauniešu domāšana par nākotni, pašvērtējums, analizēta iekšējo resursu saistība ar sasniegumiem karjerā un dzīvē, izvirzīti konkrēti mērķi, izveidota mērķu sasniegšanas karte un veicinātas saskarsmes un komandas darba prasmes.

Lasīt tālāk ...

 Iespēja izzināt jauno

1 NAP ESF

2018. gada 16. aprīlī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Valles un Vecumnieku vidusskolā skolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Mana nākotnes profesija”, lai caur radošu un izzinošu nodarbību rosinātu katru jaunieti padomāt par sev svarīgiem karjeras jautājumiem un veicinātu 7.-9.klašu skolēnu karjeras izvēli atbilstoši viņu stiprajām pusēm un darba tirgus vajadzībām. Skolēni aktīvi un radoši iesaistījās piedāvātās nodarbības procesā, pilnveidojot savas zināšanas sadarbojoties individuāli, pārī un grupā. Kopā ar nodarbības vadītāju ilggadēju karjeras konsultanti un grupu treneri, Dr.Sc.admin, Mg.Psych, Vidzemes Augstskolas docenti, SIA Amber Puzzle vadītāju Agitu Šmitiņu, izmantojot dažādas metodes un metodikas, pārrunāja un izanalizēja problemātiskākos karjeras jautājumus jauniešu vecumposmā.

Lasīt tālāk ...

Radošā NeDarbnīca – izaicinājums jauniešiem

1 NAP ESF

7.martā Valles un Vecumnieku vidusskolas skolēniem notika karjeras izglītības pasākums Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros „Mans praktiskais radošums jaunām iespējām Vecumnieku novadā, Latvijā un pasaulē”.

Lasīt tālāk ...

Skolēni iepazīst astrofizikas pasauli

1 NAP ESF

15.februārī Eiropas Sociālā fonda atbalstītā projekta Nr. 8.3.5.0/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, norisinājās aktivitāte „Astrofizikas pasaulē”.

Lasīt tālāk ...

Izglītības izstādes “Skola 2018” apmeklējums

23. februārī Valles un Vecumnieku vidusskolas 9. un 12. klases skolēni Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklēja 24. starptautisko izglītības izstādi „Skola 2018”.

Lasīt tālāk ...

Mežs – Tava nākotnes darbavieta

1 NAP ESF

1. februārī Valles un Vecumnieku vidusskolās projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros norisinājās karjeras atbalsta pasākums Meža karjeras diena.

Lasīt tālāk ...

Skolēni iepazīst maizes pasauli

1 NAP ESF

 

Lai sniegtu atbalstu jauniešiem karjeras izvēlē, oktobrī Vecumnieku novadā tika uzsāktas Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) atbalstītā projekta Nr. 8.3.5.0/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātes, kuru ieviešanu nodrošina Vecumnieku novada dome.  

Lasīt tālāk ...

Pedagogs karjeras konsultants uzsāk darbu

Šī gada 26. septembrī Vecumnieku novada dome ar Valsts izglītības attīstības aģentūru parakstīja sadarbības līgumu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Lasīt tālāk ...

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933