Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Meistarklase “Iepazīsti stikla mākslu” Valles vidusskolā

Skolas soma LV100 krasains logo

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 9.maijā Valles vidusskolā 1.-9.klases skolēni apmeklēja stikla mākslas studijas - darbnīcas meistarklasi “Iepazīsti stikla mākslu”, kuras mērķis  radīt daudzpusīgu un padziļinātu interesi par Latvijas kultūru un mākslu.

Nodarbībā tika sniegta Latvijas jauno stikla mākslinieču Annas Varnasas, Evitas Valdmanes un Kitijas Almanes darbu prezentācija. Meistarklases apmeklētāji tika ievesti krāsu, stikla, mākslas un radošuma pasaulē. Meistares Anna Varnasa un Ieva Zemīte skolēnus iepazīstināja ar stikla mākslinieka darba specifiku, tehniku un darba metodi.

Meistarklasē tika dota iespēja skolēniem pašiem izjust krāsu spēli, stikla gabaliņu rotaļas un saspēli. Skolēni iepazina stikla kausēšanas tehniku un radīja nelielu darbu – stikla dekoru. Katrs dalībnieks iejutās stikla  meistara lomā, kļūstot par mākslinieku un dizaineri, grieza stiklu un veidoja kompozīciju, izvēloties sev tīkamākos krāsu salikumus. Visi  darbojās ar ļoti lielu aizrautību un ieinteresētību, bija apmierināti un  varēja novērtēt ne tikai savu meistardarbu, bet arī priecāties par  klases biedru skaistajiem darbiem.

Meistarklasē tika radīta izpratne par stikla mākslas darba tapšanas procesu no idejas līdz realizācijai. 

Sintija Kreimane,
Valles vidusskolas skolotāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933