Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Ciemos pie Sūnu ciema zēniem

logo skolas soma 4

2019. gada 7.martā 5., 7.,un 8. klases skolēni devās uz A.Upīša memoriālo muzeju Rīgā, lai piedalītos mācību interaktīvajā spēlē,, Sūnu ciema zēni.” Šī mācību stunda notika projekta ,,Latvijas skolas soma” ietvaros.

Sūnu ciemā mūs sagaidīja trīs liecinieki no senajiem laikiem – avots, ozols un akmens. Liecinieku stāstījums tika papildināts ar 1983. gada video no Jaunatnes teātra iestudējuma.

Līdzdarbošanās Sūnu ciemā bija neizbēgama, jo vajadzēja atpazīt  un nosaukt dažādus mājsaimniecības priekšmetus, zināt to pielietojumu. Arī grupu darbs neizpalika, jo pārzināt grāmatas ,,Sūnu ciema zēni” tekstu un izveidot pareizu teikumu, nemaz nebija tik viegli.

Īpašs brīdis bija tad, kad vajadzēja parakstīties ar A.Upīša spalvaskātu uz piemiņas kartiņas. Kādam tas bija jādara pirmo reizi, jo par spalvaskātu bija lasīts tikai grāmatās, iepriekš tas nebija rokā turēts.

Ļoti interesanta spēle.  Iespēja darboties pašiem, lika aizdomāties par to, ka Sūnu ciemu var radīt jebkurš, kurš nevēlas būt kārtīgs.

Turēsim latvieša vērtību – tīrību un kārtību – augstā godā!

Misas vidusskolas skolotāja G.Gasjūne - Pavāre

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933