Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Skaistkalnes vidusskolas 1.-4.klase dodas uz botānisko dārzu

logo skolas soma

Skaistkalnes vidusskolas 1.-4.klase 3.aprīlī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, apmeklēja nodarbību Salaspils botāniskajā dārzā.

Skolēnu pārdomas par nodarbību:

  • 1.klase: ļoti patika nodarbība. Uzzinājām daudz ko jaunu. Skolēni ar interesi veica uzdotos uzdevumus darba lapās. Pētīja augus ar dažādām maņām – tausti, garšu, smaržu. Bija interesanti!
  • 2.klase: ļoti patika nodarbība – tropu augi, subtropu augi, kaktusi – nevarējām aizdomāties, ka kaktusi izaug tik milzīgi. Interesanti bija uzzināt, ka banāns nav koks, bet lakstaugs. Nodarbībā uzzinājām par dažādiem augiem, kokiem, krūmiem, iepazinām to smaržu, pielietojumu. Mums ļoti patika!
  • 3.klase: mums patika, ka bija daudz augu no dažādiem kontinentiem. Ļoti patika staigāt pa oranžēriju un pārbaudīt uz sevis dažādus klimatus. Ļoti interesanti uzdevumi pa klašu grupām. Paldies par uzņemšanu!
  • 4.klase: šī bija burvīga mācību stunda Salaspils Nacionālajā Botāniskajā dārzā. Vispirms noskaidrojām par dažādākajiem augiem, to augšanas apstākļiem. Izstaigājām visas četras ekspozīciju zāles. Iepazināmies ar karaliskajiem eksponātiem. Patika sadalīties grupās un pildīt uzdevumus kopā ar 3.klasi. tik interesanta un aizraujoša diena!

Skaistkalnes vidusskolas 1.-4.klase

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933